İl Özel İdaresi Çiçekdağı İlçe Şantiyesi Açıldı

  Köylere götürülen hizmetlerin daha kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması maksadıyla kurulan İl Özel İdaresi Çiçekdağı Şantiyesi törenle hizmete açıldı. Çiçekdağın’da Mahsenli Ali Efendi Cami yanına kurulan İl Özel İdaresi İlçe Şantiyesinin açılış törenine Vali Necati Şentürk, Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Çiçekdağı Kaymakamı Ömer Faruk Duman, Akçakent Kaymakamı […]
Bölge Haberleri - 10 Nisan 2017 12:44 A A

 

Köylere götürülen hizmetlerin daha kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması maksadıyla kurulan İl Özel İdaresi Çiçekdağı Şantiyesi törenle hizmete açıldı.

Çiçekdağın’da Mahsenli Ali Efendi Cami yanına kurulan İl Özel İdaresi İlçe Şantiyesinin açılış törenine Vali Necati Şentürk, Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Çiçekdağı Kaymakamı Ömer Faruk Duman, Akçakent Kaymakamı Serhat Doğan, İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, İl Genel Meclis Üyeleri, ilçe belediye başkanları, il ve ilçe protokolü, muhtarlar, İl Özel İdaresi çalışanları ile vatandaşlar katıldı.

Törende bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, bugün açılışı gerçekleştirilen İl Özel İdaresi Çiçekdağı Şantiyesi sayesinde hizmetlerin köylere daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde götürüleceğini söyledi.

Köylere götürülen hizmetlerde yaşanan sorunların ve bu sorunlardan kaynaklanan zaman kaybının açılışı yapılan şantiye ile önleneceğini belirten Vali Necati Şentürk, “Çiçekdağı Şantiyesi ile birlikte hizmetler artık yerinden yapılacak. Amacımız vatandaşlara hizmetleri en güzel şekilde götürmektir. Günümüzde ülkemizin bütün noktalarına hizmet götürebiliyoruz. Ulaşamadığımız yer, köy kalmadı. Devletimiz ulaşılamayacak alanlara hizmet götürülmesi yönünde önemli çalışmalar yürütmektedir. Biz de bu düşüncelerle Çiçekdağı’na İl Özel İdare Şantiyesi açılmasını kararlaştırdık. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Açılışını gerçekleştirdiğimiz İl Özel İdaresi Çiçekdağı Şantiyesi hayırlı olsun. Şantiye personeline de görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Milletvekili Mikail Arslan da, “Çiçekdağı’nın İl Özel İdare araçlarından ve hizmetlerinden daha iyi bir şekilde istifade edebilmesi için şantiyenin açılması önemliydi. Şantiyenin açılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Köylere hizmetler götürmek bizim vazifelerimizdendir” sözlerine yer verdi.

Milletvekili Salih Çetinkaya, “Bugün hizmete açılan İl Özel İdaresi Çiçekdağı Şantiyesi, uzun zamandır çalışmalarımızın neticesi oldu. Böylelikle, ihtiyaç hâlinde yerinden hizmet edilecek. Şantiye ile kriz meselelerinde olay yerine çok daha hızlı müdahale edilecektir” dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise “Köylerimize, beldelerimize hizmet götürmek adına bu şantiyenin açılması son derece önemli. Ülkemizin en çok ihtiyaç duyduğu şey çalışmak ve üretmektir. Vatandaşlarımızın yaşam şartlarını iyileştirerek ülkemizi daha iyi noktalara taşıma gayretindeyiz. Bu vesileyle şantiyenin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu da, “Şantiyenin açılmasında Sayın Valimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hizmetlerimiz devam edecektir. Diğer ilçelerimize de şantiye kurulması için çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

Açılış töreni, Vali Şentürk ve diğer protokol tarafından açılış kurdelesinin kesilmesi ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 6691 kez okundu.
Bölge Haberleri - 12:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.