Kırşehir Belediyesi, vatandaşlara bez çanta dağıttı

Kırşehir Belediyesi, vatandaşlara bez çanta dağıttı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının plastik poşet kullanımının azaltılmasına yönelik çalışmalarına destek amacıyla belediye, bez çantaları ücretsiz dağıttı. Poşetlerin ücretli hale getirildiği uygulamanın 1 Ocak’tan itibaren başlamasının ardından Kırşehir Belediyesi, çevre kirliliğini önlemeye yönelik çalışma başlattı. Belediye personeli tarafından Cacabey Meydanı’nda, üzerinde belediye logosu ile “Çağdaş İnsan, Temiz Şehir” ve […]
Ekonomi - 19 Ocak 2019 22:17 A A

Kırşehir Belediyesi, vatandaşlara bez çanta dağıttı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının plastik poşet kullanımının azaltılmasına yönelik çalışmalarına destek amacıyla belediye, bez çantaları ücretsiz dağıttı.

Poşetlerin ücretli hale getirildiği uygulamanın 1 Ocak’tan itibaren başlamasının ardından Kırşehir Belediyesi, çevre kirliliğini önlemeye yönelik çalışma başlattı.

Belediye personeli tarafından Cacabey Meydanı’nda, üzerinde belediye logosu ile “Çağdaş İnsan, Temiz Şehir” ve “Gereksiz Poşet Kullanımından Kaçınalım” sloganları yazılı bez torbanın dağıtımına başlandı.

Comments

comments

Bu haber 7537 kez okundu.
Ekonomi - 22:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.