Kırşehir Belediyesi’ne Özel Pul

  Kırşehir Belediyesi’ne Kentin Tanıtımı ve Posta Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Özel Tasarlanan Ahi Evran Külliyesi Pul Basımı Gerçekleştirildi. Esnaf ve sanatkarın piri Ahi Evran-ı Veli’nin ticaret ve sosyal hayatta ahlaklı bir düsturla yürüttüğü prensipli yaşam tarzından hareketle şekillenen Ahi Evran Külliyesi, Kırşehir’e özel pulda yerini aldı. Kırşehir Belediyesi ile PTT arasında yapılan protokol kapsamında Ahi […]
Bölge Haberleri - 12 Mayıs 2017 13:04 A A

 

Kırşehir Belediyesi’ne Kentin Tanıtımı ve Posta Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Özel Tasarlanan Ahi Evran Külliyesi Pul Basımı Gerçekleştirildi.

Esnaf ve sanatkarın piri Ahi Evran-ı Veli’nin ticaret ve sosyal hayatta ahlaklı bir düsturla yürüttüğü prensipli yaşam tarzından hareketle şekillenen Ahi Evran Külliyesi, Kırşehir’e özel pulda yerini aldı.

Kırşehir Belediyesi ile PTT arasında yapılan protokol kapsamında Ahi Evran Külliyesi’ne özel pul basımı yapıldı.

Kentin tanıtımına katkı sağlaması hedeflenen pullar PTT Kırşehir Başmüdürlüğü tarafından Kırşehir Belediyesi’ne teslim edildi.

Belediyenin posta hizmetlerinde kullanılmak üzere özel tasarlanan ve Kırşehir Belediyesi logolu Ahi Evran Külliyesi posta pulunun önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Belediye olarak gönderdiğimiz mektup, tebrik kartlarında bu pulları kullanacağız. Kentimizin tanıtımına da katkısı olacağını düşündüğümüz pulların basımında emeği geçen PTT yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.

Comments

comments

Bu haber 7304 kez okundu.
Bölge Haberleri - 13:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.