Kırşehir Şehirleşme Yolunda İlerliyor…

  Şehirleşmenin En önemli Ayağını Oluşturan Yollar, Asfalt Ve Kilit Parke ile Yenileniyor… Kırşehir Belediyesi asfaltlama ve kilit parke çalışmalarını şehir genelinde sürdürüyor. Şehrin muhtelif yerlerinde sıcak asfalt çalışmaları ve kilit parke çalışmaları yapılıyor. Kırşehir Belediyesi altyapısı biten yollarda sıcak asfalt çalışması yapıyor. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiklerinde “Kırşehir’de asfaltı olmayan hiçbir Mahalle […]
Bölge Haberleri - 25 Mayıs 2017 13:41 A A

 

Şehirleşmenin En önemli Ayağını Oluşturan Yollar, Asfalt Ve Kilit Parke ile Yenileniyor…

Kırşehir Belediyesi asfaltlama ve kilit parke çalışmalarını şehir genelinde sürdürüyor.

Şehrin muhtelif yerlerinde sıcak asfalt çalışmaları ve kilit parke çalışmaları yapılıyor.

Kırşehir Belediyesi altyapısı biten yollarda sıcak asfalt çalışması yapıyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiklerinde “Kırşehir’de asfaltı olmayan hiçbir Mahalle kalmayacak” diyerek yola çıktıklarını ve bu kapsamda şehrin altyapısı biten bütün yollarını asfaltlayacaklarını söyledi.

Başkan Bahçeci, “Biz göreve başladığımızda Kırşehir’imizin asfaltı olmayan hiçbir mahallesi kalmayacak. Bütün vatandaşlarımızı çamurdan kurtaracağız demiştik. Elimizden geldiği kadarıyla bu konuda çalışmaya devam ediyoruz. Bildiği gibi bu sene çok sert bir kış geçti ve alt yapı çalışmaları yaptık. Bazı yerlerde bozulmalar oldu. Şimdi hem havanın ısınmasını bekliyorduk ki; hava ısındığı zaman toprakla asfalt tam anlamıyla uyuşsun ve attığımız asfaltın faydası olsun diye.

Çalışmaların son hızla devam ettiğini belirterek; Halkımıza layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz” dedi.

Kırşehir’de aralıksız devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra şehir genelinde kilitli parke, bordür yapım çalışmaları da devam ediyor.

Mahallelerde yapılan asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil edilerek bozuk yol kalmamasına özen gösteriliyor.

Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar olduğunu vurgulayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, parke çalışmalarına önem verdiklerini belirterek, yapılan çalışmaların Kırşehir’i daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırılacağını belirtti.

Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını belirten Başkan Bahçeci, “Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız. Daha modern ve kullanışlı yollar için çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyesi tüm ekipleriyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan ana yollara açılırken, diğer yandan mahallelerde kilitli parke çalışmaları ve sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklar kent kimliğine yakışır hale getiriliyor. Yollarımızın kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına yoğun bir tempoyla çalışıyoruz” dedi.

Comments

comments

Bu haber 4915 kez okundu.
Bölge Haberleri - 13:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.