KÖPEĞİ VURAYIM DERKEN KENDİSİNİ VURDU

Kırşehir’in Kaman ilçesinde köpek toplama ekibinde görevli bir işçinin, köpeği uyuşturmak için tüfekle attığı iğne ile yanlışlıkla kendini vurdu. Kırşehir’in Kaman ilçesinde,sokak köpeğini uyuşturucu iğne ile yakalamak isteyen Belediye görevlisi yanlışlıkla kendini vurdu. Belediye işçisi T.K.  Yoğun bakımdaki tedavisinin ardından servise alınarak tedavisi devam ettirildi. Olay akşam saatlerinde Kırşehir’in Kaman ilçesinde meydana geldi.Edinilen bilgiye göre […]
Kaman - 23 Şubat 2019 23:45 A A

Kırşehir’in Kaman ilçesinde köpek toplama ekibinde görevli bir işçinin, köpeği uyuşturmak için tüfekle attığı iğne ile yanlışlıkla kendini vurdu.

Kırşehir’in Kaman ilçesinde,sokak köpeğini uyuşturucu iğne ile yakalamak isteyen Belediye görevlisi yanlışlıkla kendini vurdu. Belediye işçisi T.K.  Yoğun bakımdaki tedavisinin ardından servise alınarak tedavisi devam ettirildi.

Olay akşam saatlerinde Kırşehir’in Kaman ilçesinde meydana geldi.Edinilen bilgiye göre Kaman Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünde görevli T.K.  elinde tüfekle başıboş bir köpeğe uyuşturucu iğne atarak yakalamaya çalışırken yanlışlıkla kendisine saplandı.

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan T.K.’nın  hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Comments

comments

Bu haber 29283 kez okundu.
Kaman - 23:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.