MHP Merkez İlçe Başkan Adayı Asım TAŞÇI İl Başkanı ve Delegelere Seslendi

Makamınıza hürmeten Saygıdeğer Kırşehir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Arif EKİCİ ; 30.04.2017 tarihinde yapılması planlanan Milliyetçi Hareket partisi merkez ilçe başkan seçimi için, yazmış olduğunuz delege listesini ülkücü adaydan hangi düşünce ile saklıyorsunuz. Yoksa siz Kendi yazmış olduğunuz delegelere güvenmiyor musunuz? Sayın il başkanı Ülkücü adaya güveniniz mi yok ? referansa ihtiyacım mı […]
Bölge Haberleri - 20 Nisan 2017 12:17 A A

Makamınıza hürmeten Saygıdeğer Kırşehir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Arif EKİCİ ;

30.04.2017 tarihinde yapılması planlanan Milliyetçi Hareket partisi merkez ilçe başkan seçimi için, yazmış olduğunuz delege listesini ülkücü adaydan hangi düşünce ile saklıyorsunuz. Yoksa siz Kendi yazmış olduğunuz delegelere güvenmiyor musunuz?

Sayın il başkanı Ülkücü adaya güveniniz mi yok ? referansa ihtiyacım mı var? Bir ülkücü aday partisinden delege listesini alamaz mı ? ülkücü bir adayı seçim kuruluna listeyi almak için göndermeniz etik midir? Sayın il başkanı kendinize güveniniz yok mudur ? Sayın il başkanım siz ne yaparsanız yapın ülkücü hareketin ve davamın her zaman emrinde ve hizmetinde olacağım. Ben olayından biran önce vazgeç, biz olalım.

KAR TANESİ GİBİYİZ

Aday TAŞÇI “MHP’ de birlik ve beraberlik olduğu sürece kar tanesi gibiyiz. Bu delegelerin hepsi de kar tanesi gibi, birlik  beraberlik olduğu sürece yıkılmaz bir temeltaşız,  Türkiye’de birlikte yaşamanın kardeşliğin ve huzurun adresi MHP dedi.

DÜĞÜN GİBİ KONGRE OLACAK

TAŞÇI ” Her şeyden önce yapacağımız kongrenin hayırlı olmasını diliyorum. Bizim inancımız şudur ki, bu emaneti layıkıyla yerine getirecek,  genç dinamik çalışkan kardeşlerimiz gelsin. Kongreye icabet edeceğiz ve Düğün ortamında gibi bir kongre yapacağız” dedi.

TAŞÇI ” Kongremiz düğün havasında geçmeli.

DAVASINA AŞIK HER ÜLKÜCÜ PARTİSİNE ÜYE YAPILMALI VE KENDİSİNİ PARTİSİNE KARŞI SORUMLU HİSSETTİRİLMELİDİR.

Benim olsun az olsun anlayışıyla değil, Liyakat ve ülkücü ahlakı esas alan bir anlayışla karşınızda olacağız.
Yıllarca sadece koltuk işgal edecek değil, bayrak yarışını esas alan, sürekli dinamik, çalışan ve yarına dair ülküleri olan bir kadro sözüyle karşınızda olacağız.

Gün samimi olanların, karşılıksız sevenlerin günüdür,
Gün üç hilalin titrettiği yürekleri kucaklama günüdür.
Gün bayrağımızı en yükseğe taşıma iddiasında olanların günüdür,
Ve bu gün siyasette Yeni bir Çağ’ın başlayacağı fetih günüdür.
Sevgili delege arkadaşlarım, eksiklerimiz varsa tamamlar, yokları var eder, azları çoğaltır, kırılan kalpler varsa da onarırız.

BEN KİMSENİN ADAYI DEĞİLİM. ÜLKÜCÜ KADROSUNUN ADAYIYIM.

Bu kutlu yolda tüm ülkücü ağabeylerim, kardeşlerim ile kırıcı değil yapıcı, dağıtıcı değil birleştirici bir politika ile partime ve tüm milliyetçi kesime hizmet etmek için, kısaca adamın adamı değil bu kutlu davanın adamı olmak için bu yola çıktım. Kongreler partiyi daha iyi noktaya getirmek için bir dönümdür. Planlı programlı olarak çalışıp başarıya ulaşacağız. Bu hedefle inançla aday oldum. Ne gerekiyorsa yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  Yönetim anlayışımızı anlatmak isterim. Ben yok biz varız. Kadrolarımızla birlikte yürüyeceğiz. Delegelere bu noktada teşekkür ediyorum. Ben merkez ilçe başkanlığına adaylığıma sabah kalkıp karar vermedim. Ülkücülerle birlikte karar verdik adamın adamı olmadan Tek güç MHP, sizlersiniz,   sloganıyla yola çıktık Biz önceki yıllarda Kırşehir’de birinci partiydik. Bugün ise Kırşehir’de partimizin büyük oranda kan kaybına uğradığını görmekteyiz. Bunu sorgulamak bizim hakkımız. Kısıtlı üyemiz var. Bu dar üye yapısı ile olmaz. İlk işimiz üye yapısını değiştirmek ve hızla partimize gönül veren herkesi üye yapmak olacak. Hiç parti ile alakası olmayan üyeler var.bu anlayışla bir yere varamayız inşallah ülkücüleri biz birbirine kenetleneceğiz biz buna köprü olacağız ve ülkücüleri kendini sorumlu hisseder hale getireceğiz Oy oranımızı Türkiye ortalamasının üstüne çıkarmak içinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmaksızın çalışmamıza gayret göstereceğiz birlik beraberliğimiz daim olsun…

 

MHP Kırşehir İlçe Başkan Adayı

                                                                                              Asım TAŞÇI

 

Comments

comments

Bu haber 10600 kez okundu.
Bölge Haberleri - 12:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.