Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Organize Sanayi Bölgesin’de Sanayicilerle Bir Araya Geldi.

  Vali Necati Şentürk, Eraslan Güneş Enerji Sistemlerini Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu. Ziyaretinde işletme sahibi Süleyman Eraslan’dan fabrikada yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren kuruluşun Kırşehir istihdamına büyük katkılar sağladığını söyledi. Organize Sanayi Bölgesinde yer alan işletmelerin katma değer üretmeye devam etmeleri için her türlü desteği verdiklerini belirten […]
Bölge Haberleri - 20 Nisan 2017 11:22 A A

 

Vali Necati Şentürk, Eraslan Güneş Enerji Sistemlerini Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

Ziyaretinde işletme sahibi Süleyman Eraslan’dan fabrikada yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren kuruluşun Kırşehir istihdamına büyük katkılar sağladığını söyledi.

Organize Sanayi Bölgesinde yer alan işletmelerin katma değer üretmeye devam etmeleri için her türlü desteği verdiklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Eraslan Güneş Enerji Sistemleri, ilimizin en gözde kuruluşlarından biridir. Nitelikli elemanlarıyla kaliteli ürünler üreten ve bu ürünleri ülkemiz dışına da satan işletme, Kırşehir ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Doğamızın bizlere sunduğu güneş ışığını enerjiye dönüştürmek amacıyla kurulan işletme, 30 yılı aşkın süredir Kırşehir’e hizmet etmektedir. Organize Sanayi Bölgesindeki bütün fabrikalar, ilimize değer katmaktadırlar. Organize Sanayi Bölgemiz sağladığı istihdam, barındırdığı sanayiler ve ürettiği kaliteli ürünler ile Kırşehir için önemli bir konumdadır. Kuruluşun ilimize sağladığı faydalar için Süleyman Eraslan’a ve bütün iş adamlarımıza teşekkür ediyor ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

Vali Şentürk’ün ziyareti, fabrikada yapılan üretim hakkında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler alması ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 6395 kez okundu.
Bölge Haberleri - 11:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.