Prof. Kılıç, İşverenlerle Buluşuyor

  Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Tarafından Finanse Edilen “Ahiler Kalkınma Ajansı Kayıtlı İstihdamı Teşvik Ediyor” Projesi Kapsamında Bilgilendirme Toplantıları başlıyor. “Ahiler Kalkınma Ajansı Kayıtlı İstihdamı Teşvik Ediyor” projesi kapsamında “Prof. Kılıç, işverenlerle buluşuyor İşverenlerle Buluşuyor” konulu bilgilendirme toplantıları yapılacak. “Geleceğine Kayıtsız Kalma” çağrısı ile “Ahiler Kalkınma Ajansı Kayıtlı İstihdamı Teşvik Ediyor” projesi kapsamında Gazi […]
Bölge Haberleri - 11 Mayıs 2017 12:11 A A

 

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Tarafından Finanse Edilen “Ahiler Kalkınma Ajansı Kayıtlı İstihdamı Teşvik Ediyor” Projesi Kapsamında Bilgilendirme Toplantıları başlıyor.

“Ahiler Kalkınma Ajansı Kayıtlı İstihdamı Teşvik Ediyor” projesi kapsamında “Prof. Kılıç, işverenlerle buluşuyor İşverenlerle Buluşuyor” konulu bilgilendirme toplantıları yapılacak.

“Geleceğine Kayıtsız Kalma” çağrısı ile “Ahiler Kalkınma Ajansı Kayıtlı İstihdamı Teşvik Ediyor” projesi kapsamında Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Milliyet gazetesi köşe yazarı, NTV ekonomi yorumcusu Prof. Dr. Cem Kılıç tarafından işverenler bilgilendirilecek.

İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi (İKOPRO), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından desteklenen Ahiler Kalkınma Ajansı, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Kırıkkale Üniversitesi, Aksaray Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından programlanan eğitimler kapsamında Kırşehirli işverenlerle 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü buluşulacak.

Güncel istihdam teşvikleri ve ekonomik gelişmelerini kayıtlı ve kayıt dışı istihdamın işverenler için yorumlanacağı toplantılar sırasıyla Kırşehir, Aksaray, Nevşehir ve Kırıkkale’de gerçekleştirilecek.

İlk Kırşehir’de 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 14.00’te Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek olan “Prof. Dr. Cem Kılıç İşverenlerle Buluşuyor” konulu bilgilendirme toplantıları, 16 Mayıs 2017 Salı günü saat 10.00’da Aksaray’da Ticaret ve Sanayi Odası’nda, 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 14.00’te Nevşehir’de Türkiye İstatistik Kurumu’nda (TÜİK), 23 Mayıs 2017 Salı günü saat 14.00’te Kırıkkale’de Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

Comments

comments

Bu haber 5849 kez okundu.
Bölge Haberleri - 12:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.