PTT TERME CADDESİNDE ŞUBE AÇMAMAKTA NEDEN ISRARCI

12 Nisan 2018 Tarihli haberimizde şu anki mevcudiyeti ile kimseye hizmet etmeyecek, vatandaşa kör bir noktada açılacak PTT şubesinin daha işlek ve ihtiyacı en derinden hisseden Terme caddesi ve Lise caddelerine açılması gerektiği noktasında eleştirimizi paylaşmıştık. HABERE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ PTT nin yeni şube atakları ve yerleriyle ilgili, Kırşehir de genel ihtiyacın oluştuğu ve şehrin […]
Genel - 18 Temmuz 2018 02:39 A A

12 Nisan 2018 Tarihli haberimizde şu anki mevcudiyeti ile kimseye hizmet etmeyecek, vatandaşa kör bir noktada açılacak PTT şubesinin daha işlek ve ihtiyacı en derinden hisseden Terme caddesi ve Lise caddelerine açılması gerektiği noktasında eleştirimizi paylaşmıştık.

HABERE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

PTT nin yeni şube atakları ve yerleriyle ilgili, Kırşehir de genel ihtiyacın oluştuğu ve şehrin yoğun yaşamının olduğu bölgeler tercih edilerek hem Ptt kurum menfaati düşünülerek hemde halkın hizmet alması kolaylaştırılacak yerler beklenirken Çok alakasız ve ilgisiz bir yer tespiti yapıldığı ve çalışmalara başlandığı bilgisini kamuoyuna arz etmiştik.

Bu çağrımız üzerine, PTT Başmüdürü tarafından açıklama yapılmış ve açıklamanın tamamını yayınlamıştık, açıklamada özetle Diş hastanesinin karşısının tutulduğu,kirasının aylardır ödendiği Terme caddesi için ise arayışlarının devam etmesiyle beraber Mobil şube hizmeti verileceği noktasında bilgilendirme yapılmıştı.

AÇIKLAMANIN OLDUĞU HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Geçen süre zarfında Aşık paşa Şubesi olarak Diş hastanesinin karşısındaki şubenin ilerleyişi devam etti, diğer işlek caddelerde yer bulunmamakla beraber terme caddesine Mobil şube kuruldu.

Mobil şubenin önündeki kuyruğun hiç bitmemesi O caddeye şubenin ne kadar gerekli olduğu gerçeğini gün yüzüne çıkartmış ve tavuk dönerci işletmelerinin bile açıp kar ettiği caddede PTT’nin uygun özelliklerde yer bulamaması Şehrin en işlek caddesindeki vatandaşı mağdur etmek anlamına geldi.

Kırşehir halkı her şeyin en iyisini hak etmekle beraber yıllar sonra işleyecek dediğiniz bir şubeye uzun yıllar boşu boşuna kira, işletme giderleri, çalışacak personellerin başka yerlerde değerlendirilememesi,onların girdi masrafları oluşturularak  Zübeyde Hanım caddesinde koskoca bir ölü yatırımla beraber Terme  caddesinde uzun kuyruklar oluşturuldu.

Umarız yoğun caddeler sizin tarafınızdan saygın ve kaliteli hizmeti almaya en kısa sürede başlar ve hata olarak görülen boş yere kira verdiğiniz ve ileri dönük yatırım dediğiniz yerin hatasını telafi edersiniz.

 

 

Comments

comments

Bu haber 8810 kez okundu.
Genel - 02:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.