Şehit ve Gazi Yakınları Unutulmuyor

  Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Tarafından Şehit Yakınları ve Gazi Ailelerimize Ziyaretlerimiz Devam Ediyor. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi personeli Oğuz Altay, Yunus Erdoğdu, Emel Özge Üçakan ve Cihan Şahin gazi aileleri ziyaret ediyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde terörle mücadele sırasında görev yapmakta iken bölücü terör örgütü […]
Bölge Haberleri - 4 Mayıs 2017 16:55 A A

 

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Tarafından Şehit Yakınları ve Gazi Ailelerimize Ziyaretlerimiz Devam Ediyor.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi personeli Oğuz Altay, Yunus Erdoğdu, Emel Özge Üçakan ve Cihan Şahin gazi aileleri ziyaret ediyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde terörle mücadele sırasında görev yapmakta iken bölücü terör örgütü mensuplarınca uğradıkları saldırı sonucu gazi olan Jandarma Er Murat Erel, Jandarma Er Mehmet Göçmen, Malul Gaziler Derneği Başkanı Astsubay Bahattin Kaya, Denizci Piyade Er Sefer Baytemir, Piyade Komando Er Niyazi Duğan, Jandarma Er Muzaffer Alkan, Piyade Er Yücel Hendek, Jandarma Er Deniz Sözer ziyaret edilerek, görüşüldü.

Kırşehirli Şehit Uzman Çavuş Gökhan Dündar ve Şehit Uzman Çavuş Muzaffer Kılıçaslan’ın da aileleri ziyaret edilerek, kanuni genel haklar ve faydalanabilecekleri hizmetler konusunda bilgi verildi.

Şehit aileleri ve gaziler, gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gazi Birimi’nin bu ziyaretlerinin tekrarlanmasından duyacakları memnuniyetleri de ifade ettiler.

Şehit ailelerin ve gazilerin sorun ve talepleri dinleyen Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, şehit ve gazi ailelerinin her daim yanlarında oluyor.

Comments

comments

Bu haber 7813 kez okundu.
Bölge Haberleri - 16:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.