TSO’dan Eğitim-İş’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığı, Eğitim ve Bilim İş Görenleri Sendikası Kırşehir Şube Başkanlığı’nın Yeni Yönetimini Ziyaret Etti. Eğitim-İş’in 14 Mayıs’ta Yapılan Genel Kurulunda Başkanlığa Levent Akça Seçilmişti. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Turgay Kaya, Mustafa Yılmaz, Murat Tekdoğan ve Mustafa Bulut, Eğitim-İş […]
Bölge Haberleri - 25 Mayıs 2017 12:45 A A

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığı, Eğitim ve Bilim İş Görenleri Sendikası Kırşehir Şube Başkanlığı’nın Yeni Yönetimini Ziyaret Etti.

Eğitim-İş’in 14 Mayıs’ta Yapılan Genel Kurulunda Başkanlığa Levent Akça Seçilmişti.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Turgay Kaya, Mustafa Yılmaz, Murat Tekdoğan ve Mustafa Bulut, Eğitim-İş Sendikası’nı ziyaret ederek, Eğitim-İş Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Levent Akça ve Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Polat’a yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Eğitim-İş Kırşehir Şube Başkanlığı’na Levent Akça seçilirken, Kırşehir Eğitim-İş Şube Sekreteri Tuncay Polat, Şube Mali Sekreteri Turgut Keskin, Şube Örgütlenme Sekreteri Selcen Hatun Zobu, Şube Özlük Hukuk Sekreteri Öner Bayık, Şube Eğitim Sekreteri Ali Pektaş, Şube Basın Yayın Sekreteri Duycan Dulkadir oldu.

Comments

comments

Bu haber 8046 kez okundu.
Bölge Haberleri - 12:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.