Vali Şentürk Şampiyonlarını Ağırladı

    Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Türkiye Badminton Şampiyonası’nda dereceye giren gençleri makamında kabul etti. Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Ramazan Baykara başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette Fatma Bacı Sevgi Evleri yöneticileri, şampiyonada derece yapan devletimizin koruması altındaki gençler ve antrenörleri katıldı. Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, devletimizin korumasındaki gençlerin aldığı bu başarılı sonuçların […]
Bölge Haberleri - 5 Mayıs 2017 15:02 A A

 

 

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Türkiye Badminton Şampiyonası’nda dereceye giren gençleri makamında kabul etti.

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Ramazan Baykara başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette Fatma Bacı Sevgi Evleri yöneticileri, şampiyonada derece yapan devletimizin koruması altındaki gençler ve antrenörleri katıldı.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, devletimizin korumasındaki gençlerin aldığı bu başarılı sonuçların kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Kırşehir’deki gençlerin sportif faaliyetlerde başarılı sonuçlar elde etmeye her zamanki gibi devam ettiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Manisa’da bu yıl altıncısı düzenlenen Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Türkiye Badminton Şampiyonasında ilimizi temsil eden sporcularımızdan Genç Kızlarda Gülşah Küçükbaba Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya, Yıldız Kızlarda Nazlı Karaca Türkiye birincisi olarak altın madalya ve aynı kategoride Nazlı Doğan–Ali Şahin karışık çiftler müsabakalarında ise Türkiye birincisi olarak altın madalya almışlardır. Bu gurur hepimizin, bu gurur Kırşehir’indir. Gençlerimizi ve bu başarıda emeği geçen antrenörlerini kutluyorum. Çocuklarımızdan bu başarıların devamını diliyorum. Gençlerimizin spor dallarında elde ettikleri başarılar derslerine de olumlu şekilde yansımaktadır. Kırşehir, zaten eğitimde marka bir ildir. Eğitim ve spor alanlarında gençlerimizin başarılarının devam edeceğine inancım tamdır” dedi.

Ziyaret, Vali  Şentürk’ün şampiyon sporcuları altınla ödüllendirmesi ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 5799 kez okundu.
Bölge Haberleri - 15:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.