Yaşar Bahçeci: Boztepe’ye bağlı köylerde neden evet verilmeli

  16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmalarına hız veren belediye başkanı Bahçeci, Boztepe’ye bağlı köylerde neden evet verilmesi konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Bahçeci ; 2009’daki Kırşehir ile bugünkü Kırşehir arasında ciddi bir fark oluştuğunu sizlerde görüyor ve müşaade ediyorsunuz. Bu ülkeyi yöneten herkes sistem noktasında bugüne kadar hep şikâyetlerde bulundu. İşin işine iyice girince, siyasete […]
Bölge Haberleri - 5 Nisan 2017 11:31 A A

 

16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmalarına hız veren belediye başkanı Bahçeci, Boztepe’ye bağlı köylerde neden evet verilmesi konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan Bahçeci ; 2009’daki Kırşehir ile bugünkü Kırşehir arasında ciddi bir fark oluştuğunu sizlerde görüyor ve müşaade ediyorsunuz. Bu ülkeyi yöneten herkes sistem noktasında bugüne kadar hep şikâyetlerde bulundu. İşin işine iyice girince, siyasete girdiğimizde gördük ki Türkiye’de mevcut sistemde sıkıntılar var. Bu ülkeyi yöneten herkes bu sıkıntıya dikkat çekmiştir. İşte Milletimizin  yıllardır özlediği, hep şikayet ettiği ve ilk defa düzeltmeye fırsat bulduğu anayasa değişikliğini 16 Nisan’da sizlerin onayına sunulacak. Yaklaşık bir aydır bir kampanya yapıyoruz. Hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Yıllardır devam eden sistemimiz doğrudur bu sistem Türkiye’yi istediği noktaya ulaştırmıştır, kalkındırmıştır, gelişmiştir diyorsak bu sistemin yanında olacağız. Eğer bu sistem hak ettiği yere getirmemiştir ve 67 yıllık çok partili siyasi hayatımızda darbelerle acılarla, koalisyonlarla, kaoslarla çekişmelerle vakit kaybettiğimizi hepimiz görüyor ve inanıyorsak o zaman 16 Nisan’da bu fırsatı geri çevirmememiz lazım.

MHP’li CHP’li bütün siyasi parti görüşündeki kardeşlerime sesleniyorum diyen Başkan Bahçeci ;  Bu bir memleket meselesidir. Hizmetin partisi olmaz hepimiz istiyoruz ki Türkiye daha iyi bir noktaya gelsin 16 Nisan’da biz işimize daha güçlü bir şekilde devam edelim. Kırşehir için bir çok projelerimiz var sizler bunları biliyorsunuz onları daha hızlı hayata geçirelim. Seçim yapmaktan yorulduk artık seçim yapan , seçim doğuran bir sistemle  değil istikrarlı bir şekilde çalışan bir sisteme geçmek Türkiye için kaçınılmaz ve zaruridir. Biz sizlere inanıyor ve güveniyoruz 16 Nisan’da demokrasinin en önemli şehirlerinde olmuş olan Kırşehir yine demokrasinin yanında olacak.

Konuşmasının son bölümünde Başkan Bahçeci ; Halkın iradesinin daha da güçlendiği meclisteki milletin temsilcisinin daha da güçlendiği Ankara da seçtiğimiz Cumhurbaşkanının hiçbir vesayet odağından korkmadan kimseden talimat almadan sadece halka hesap verdiği , halktan korktuğu, halktan talimat aldığı bir sisteme hep birlikte 16 Nisan’da onay vereceğiz dedi.”

 

 

Comments

comments

Bu haber 7289 kez okundu.
Bölge Haberleri - 11:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.