Ahi Evran Üniversitesine Sormaya Devam Ediyoruz

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNİN İLİM-İRFAN YUVASI OLARAK ADINI ALTIN HARFLERLE YAZDIRMASI BEKLENİRKEN, GÖREVİNİ HİÇ BİR SUİSTİMALE FIRSAT VERMEDEN YAPAN, KANUNLARA AYKIRILIKLARA TAVİZ VERMEYEN SİSTEM KURULMASI BEKLENİRKEN, ELDE ETTİĞİMİZ BİLGİLERİN IŞIĞINDA YAPTIĞIMIZ KAMU VİCDANI İÇERİKLİ SORULARIMIZA YENİLERİ EKLENEREK ARTIYOR. BİZ SORDUK VE SORMAYA DEVAM EDECEĞİZ. DAHA SORMADIĞIMIZ ONLARCA SORUNUN İÇERİSİNDEN BİR KAÇ TANE DAHA SORALIM DA BELKİ […]
Akçakent - 24 Haziran 2017 13:21 A A

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNİN İLİM-İRFAN YUVASI OLARAK ADINI ALTIN HARFLERLE YAZDIRMASI BEKLENİRKEN, GÖREVİNİ HİÇ BİR SUİSTİMALE FIRSAT VERMEDEN YAPAN, KANUNLARA AYKIRILIKLARA TAVİZ VERMEYEN SİSTEM KURULMASI BEKLENİRKEN, ELDE ETTİĞİMİZ BİLGİLERİN IŞIĞINDA YAPTIĞIMIZ KAMU VİCDANI İÇERİKLİ SORULARIMIZA YENİLERİ EKLENEREK ARTIYOR.

BİZ SORDUK VE SORMAYA DEVAM EDECEĞİZ. DAHA SORMADIĞIMIZ ONLARCA SORUNUN İÇERİSİNDEN BİR KAÇ TANE DAHA SORALIM DA BELKİ BAYRAM TATİLİN DE SADECE MENFAATLERİNİZ İLE DEĞİL VİCDANINIZLA DA DÜŞÜNÜR VE MEMLEKETİN HAK ETMEDİĞİ UYGULAMALARINDAN VAZGEÇERSİNİZ.

İLK SORUMUZ HAFTANIN SADECE YARISINDA KULLANDIĞINIZ İDDİA EDİLEN MAKAM ODANIZDAN BAŞLAYALIM.

-MAKAM ODANIZIN MALİYETİNİN 300 BİN TL OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR , AÇIKLAMA YAPACAK MISINIZ? YOKSA BU PARA İLE ONLARCA ÇOCUĞA BURS VE DAHA İYİ EĞİTİM OLANAKLARI SUNMADIĞINIZI SÜKUT İLE  İKRAR MI EDECEKSİNİZ ?

-BU ŞEHRİN ÜNİVERSİTESİNİN REKTÖR BİNASININ TABELALARINI YAPTIRIRKEN BİR TEK KIRŞEHİR ESNAFINA TEKLİF VERDİNİZ Mİ ? NEDEN TERCİHLERİNİZ HEP ANKARA ?

-TIRLAR DOLUSU TEMİZLİK MALZEMESİ ALIRKEN YİNE BİR TANE OLSUN KIRŞEHİR ESNAFINA TEKLİF VERDİNİZ Mİ ?

-ONLARCA TIR TEMİZLİK MALZEMESİNİ KULLANAN ASGARİ ÜCRETLİ ÇALIŞAN GARİBANLAR EMİNİM KIRŞEHİRLİDİR, PEKİ; DAİRE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRDİĞİNİZ KOLTUK SAHİBİ İNSANLARDAN KIRŞEHİRLİ OLAN VAR MI. ? KIRŞEHİR’E REVA MIDIR BU PERSONEL ATAMA MANTIĞINIZ.

-DÖNEMİNİZDE GÖREVE BAŞLAYAN AKADEMİK PERSONELİN KAÇ TANESİ YAKININIZ, EŞ, DOST VE AKRABANIZDIR ? LÜTFEN AÇIKLAYIN.

-ANKARA’DAN MATBAACIYI GETİRİP MUCUR DA ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ YAPTIĞINIZ DOĞRU MUDUR ?

-DÖNEMİNİZDE YAPTIĞINIZ  UÇAK BİLETİ MASRAFLARINIZ SİZDEN ÖNCEKİ DİĞER YÖNETİCİLERLE VE SİZ BÜYÜKLÜKLERDEKİ DİĞER ÜNİVERSİTELER KIYAS ALINDIĞINDA KAÇ KAT FAZLADIR?

-BU UÇUŞLARINIZ HAFTA SONU AĞIRLIKLI MIDIR? BU GİDİŞLERİNİZDE  DÜZENLENEN GÖREVLENDİRME EVRAKLARININ KARŞILIĞI VAR MIDIR ? HAFTA SONLARI ZİYARETLERİNİZ RESMİ TOPLANTI BAHANELİ MİDİR?

BAYRAM BOYU MUHASEBESİNİ YAPACAĞINIZI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ SORULARIMIZIN CEVAPLARINI AÇIKLARSANIZ, ŞEHRİMİZİN ÜNİVERSİTESİNDEKİ GÜZEL GELİŞMELERİ GURURLA PAYLAŞTIĞIMIZ GİBİ CEVAPLARINIZI DA PAYLAŞACAĞIMIZA EMİN OLABİLİRSİNİZ.

BİZİM HABERLERİMİZİN MANTIĞI, İÇİNDE YAŞAMAKTAN GURUR DUYDUĞUMUZ KIRŞEHİR’E REVA GÖRÜLEN HAKSIZLIKLARIN GİDERİLMESİNDEN GAYRİ EN UFAK BİR MENFAAT İÇERMEMEKTEDİR.

HERKES ŞUNU İYİ BİLSİN Kİ ONUR, ŞEREF VE HAYSİYETİ İSTEMEK YETMEZ HAK ETMEK LAZIMDIR.

ÜÇ-BEŞ KURUŞLUK DÜNYA MENFAATİ İÇİN EĞİLİP BÜKÜLMEYECEĞİMİZİ, DÜNYA MAHKEMELERİ HUZURUNDA  HİÇ BİR DÜZENSİZ İŞİMİZ OLMADIĞI İÇİN KORKMADIĞIMIZI TEKRAR TEKRAR BEYAN EDİYORUZ.

HEPİNİZE NİCE HUZURLU BAYRAMLAR DİLİYORUZ.

 

Comments

comments

Bu haber 9220 kez okundu.
Akçakent - 13:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • Kirsehirli Biri 25 Haziran 2017 01:33

    Ben size diyim Malatya’lı olur Elazığ’lı olur Van’lı olur Diyarbakır’lı olur ama yok Kırşehir’li nedir O ? O olmaz o. Makam aracıyla havaalınına gidilir İstanbul’daki eve geçilir geri dönüşte tabiki devletin mazot A6 mis. Az daha okuyun rektör olun sizde hasetsiniz.