İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN, ADAYLARINI TANITTI

Millet İttifak’ı seçim bürosunda İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, ilçe belediye başkan adaylarını ve İl Genel meclis üyelerini tanıttı. Bizim siyasetten hedeflediğimiz şeylerden bir tanesi insanları yakınlaştırmak, insanların ihtiyacını görebilmek, insanları bir araya getirebilmek diyen İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, “İYİ PARTİ OLARAK PARTİMİZİN LEHİNE OLACAK AMA MEMLEKETİMİZİN ALEYHİNE OLACAK HİÇBİR İŞİN […]
Akçakent - 11 Mart 2019 15:03 A A

Millet İttifak’ı seçim bürosunda İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, ilçe belediye başkan adaylarını ve İl Genel meclis üyelerini tanıttı.

Bizim siyasetten hedeflediğimiz şeylerden bir tanesi insanları yakınlaştırmak, insanların ihtiyacını görebilmek, insanları bir araya getirebilmek diyen İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen,

“İYİ PARTİ OLARAK PARTİMİZİN LEHİNE OLACAK AMA MEMLEKETİMİZİN ALEYHİNE OLACAK HİÇBİR İŞİN ARKASINDA OLMAYACAĞIZ”

“Burada farklı düşünceden insanları bir arada görmek bizleri mutlu ediyor. Bizim ortak konumuz Kırşehir ve ülkemiz. Bu konuda görüşlerimizi her zaman paylaşmamıza yardımcı oldukları için minnettarız. Türkiye çok önemli günlerden geçiyor. Mahalli seçimleri yapmak üzere çalışıyoruz. Önümüzde yaklaşık yirmi gün kaldı. İnsanlar geliyor, derdini anlatmaya çalışıyor. Yaptığını veya yapacağını anlatmaya çalışıyor ki böyle olmalı. Kırşehir’de güzel çalışmalar devam ediyor. Bütün partilerin adaylarıyla sokakta karşılaşıyor güzel bir şekilde yaklaşıyoruz. Hepsi de projelerini anlatıyor. Burada tercih elbette vatandaşın. 1 Nisan’da seçim sonucu ne olursa olsun Kırşehir’deki 140 bin kişi yine bir arada yaşayacağız. Biz İyi Parti olarak partimizin lehine olacak ama memleketimizin aleyhine olacak hiçbir işin arkasında olmayacağız.”

 

“HEPİNİZİN DESTEĞİNE VE YARDIMLARINA İHTİYACIMIZ VAR”

“Kırşehir merkezde belediye başkanlığı konusunda Cumhuriyet Halk Partisi ile ittifak yaptık adayımız yok. Bunun haricinde tüm beldelerde, Boztepe ve Akpınar hariç tüm ilçelerde adaylarımız mevcut.

Yaptığımız ittifak neticesinde Akçakent’te, Mucur’da ve Çiçekdağı’nda Cumhuriyet Halk Partisi aday çıkarmadı. Kaman’da iki parti de aday çıkardık. Belde olarak da Özbağ, Köseli ve Kurancılı’da İyi Parti’nin adaylarıyla seçime gidiyoruz. Kaman’da İyi Parti Adayı Şuayip Ata, Çiçekdağı’nda Ramazan Parlak, Akçakent’te Uğur Aytekin, Mucur’da Ali Umut Şahin, Özbağ Belediye Başkan Adayımız Hayati Beyazıt, Köseli Murat Taşdemir, Kurancılı Hasbin Tekeş arkadaşımız. Hepinizin desteğine ve yardımlarına ihtiyacımız var. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”

YAPILAN AÇIKLAMADA YER ALAN ADAYLAR ŞU ŞEKİLDE;

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZ:

Kaman Belediye Başkan Adayı Şuayip ATA

Çiçekdağı Belediye Başkan Adayı Ramazan PARLAK

Akçakent  Belediye Başkan Adayı  Uğur AYTEKİN

Mucur Belediye Başkan Adayı  Ali Uğur ŞAHİN

ÖzbağBelediye Başkan Adayı Hayati BEYAZIT

Köseli Belediye Başkan Adayı Murat DAŞDEMİR

KurancılıBelediye Başkan AdayıHasmin TEKEŞ

 

İL GENEL MECLİSİ ADAYLARIMIZ:

MERKEZ:

  • Yusuf DEVECİ
  • Yusuf TOPARSLAN
  • Fahrettin YILDIRIM
  • Ahmet TUĞRUL

KAMAN:

  • Tahsin YILMAZ
  • Mustafa ALTINTOP
  • Ender Yasin BAHADIR

MUCUR:

  • Osman ÜNSAL
  • İbrahim ŞAHAN

AKÇAKENT:  Hasan DURAN

BOZTEPE: Ekrem DEMİRKOL

AKPINAR: Halil KÖREMEZLİ

Comments

comments

Bu haber 11210 kez okundu.
Akçakent - 15:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.