KENDİRLİ “ÖNCE CAN SONRA CANAN”

Kaman’da yapılan devir teslim töreninde konuşan Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli yine gündeme oturacak açıklamalarda bulundu. 31 Mart yerel seçimlerinde Kırşehir 25 yılın ardından tekrar CHP yönetimine geçti ancak daha önce MHP’nin elinde bulundurduğu Kaman , Mucur ve Çiçekdağı ilçelerini ise AKP’li adaylar kazandı.Kaman’da yapılan devir teslim töreninde konuşan AKP Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli bundan sonra […]
Akçakent - 4 Nisan 2019 12:31 A A

Kaman’da yapılan devir teslim töreninde konuşan Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli yine gündeme oturacak açıklamalarda bulundu.

31 Mart yerel seçimlerinde Kırşehir 25 yılın ardından tekrar CHP yönetimine geçti ancak daha önce MHP’nin elinde bulundurduğu Kaman , Mucur ve Çiçekdağı ilçelerini ise AKP’li adaylar kazandı.Kaman’da yapılan devir teslim töreninde konuşan AKP Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli bundan sonra Kırşehir’e İller Bankasından verilecek kredi ve yatırımların durdurulacağı ve yavaşlatılacağını ima eder açıklamalarda bulundu.

 

KIRŞEHİR’E ARTIK YETER , BENİM KAMAN’IM, BENİM MUCUR’UM , BENİM ÇİÇEKDAĞI’M, BENİM KURANCILI’M VAR

”Bütün Kamanlı hemşehrilerimden Allah razı olsun Kaman’ı bize verdiniz.” diye sözlerine başlayan Kendirli , ”Bundan sonra görev bizlerde.Tabi Kırşehir’in bütününde de şöyle bir netice çıktı.Kırşehir merkezi 10 yıldır Yaşar Bahçeci kardeşimiz yönetiyordu.Çok güzel işler yaptı çok güzel eserler bıraktı.99 ayrı eserle bugün inşallah Kırşehir Belediyemizi de teslim edeceğiz.Ama Kırşehir’in bütününde hemşehrilerimiz şunu söyledi ben bunu anladım milletvekili olarak.Dediler ki ; Merkeze yaptınız Yeter ! Allah sizden razı olsun.Biz birazda şöyle değişim yapalım eski CHP havalarını bir daha dinleyelim dediler.Milletimizin verdiği karar bizim başımızın tacıdır dinlesinler.ama ardından da benim Kaman’ım , Benim Mucur’um , Benim Çiçekdağ’ım yeter dedi Kırşehir’e artık hizmetleri biz istiyoruz.” dedi.Biz de buradan söz veriyoruz ; bütün enerjimizi Kamanımıza , Mucurumuza , Çiçekdağımıza, Akçakentimize , inşallah Kurancılımza olacak diyoruz.Bununla da gurur duyuyoruz.

”ÖNCE CAN SONRA CANAN”

Daha önce Erhan Talu’nun üvey evlat muamelesi gördük sözlerine de atıfta bulunan Mustafa Kendirli , ” Tabi ben buradan kıymetli Erhan başkanıma 10 yılda Kaman’a verdiği emeklerden , yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.Onlar da ellerinden geldiğince bir mücadele vermeye çalıştılar.Biraz önce birşey söyledi Erhan Başkan tam da bizim 2 ay önce seçim kampanyalarında söylemeye çalıştığımız birşey söyledi.Dedi ki ; bu binayı yaparken İller Bankasından kredi istedim.Vekilimize takıldı il başkanımız vekildi önce ona takıldı.E tabi şöyle birşey var ; Önce can sonra canan değil mi ? Dolayısıyla biz dedik ki iktidarda biz olursak önce cana bakarız kusura bakmasın kimse.Dolayısıyla bu canı sizler bize teslim ettiniz.Bizler de bunu inşallah Kaman’a yapılacak yeni yatırımlar yeni projeler gibi Kaman’ı da ihya ve inşa etme sürecimizi seçimden önce söz verdiğimiz gibi önümüzde hemen ilk hafta Necati Başkanla beraber Kaman’ın bir röntgenini çıkaracağız.100 günlük acil eylem planımız var ama en hızlı şekilde bunu masaya yatıracağız, irdeleyeceğiz , istişare edeceğiz , bismillah deyip çalışmalarımıza başlayacağız.”ifadelerine yer verdi.

Kendirli’nin bu açıklaması iktidarın diğer parti belediyelerine bakış açısını bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaynak: Kırşehir Habertürk- Ömer Duran

Comments

comments

Bu haber 15272 kez okundu.
Akçakent - 12:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • Mustafa 4 Nisan 2019 13:54

    Sayın kendirli , siz o ilçenin bu ilçenin değil tüm Kırşehirin vekilisiniz. oy verse de vermese de her vatandaş, ilçe sizden hizmet bekliyor. hiç bir çıkar gözetmeksizin onlara çalışmanız gerekmez mi ?