PTT BOŞ YERE KİRA ÖDÜYOR

Ülkemiz iç ve dış şer odakları tarafından devamlı saldırı ve ekonomik baskılara maruz kalırken, Devlet kesesine ağalık dönemi bazı kurum ve kuruluşlarda devam ediyor. Yaklaşık bir senedir defalarca haberlerimize konu ettiğimiz PTT Şubesinin ihtiyacın yoğun yaşandığı Terme caddesinde veya Ankara caddesinde değilde önümüzdeki yıllarda bile yoğunluk arz etmeyecek bölgeye planlanması durumu PTT Başmüdürlüğü tarafından cevaplandırılmış […]
Genel - 28 Aralık 2018 16:56 A A

Ülkemiz iç ve dış şer odakları tarafından devamlı saldırı ve ekonomik baskılara maruz kalırken, Devlet kesesine ağalık dönemi bazı kurum ve kuruluşlarda devam ediyor.

Yaklaşık bir senedir defalarca haberlerimize konu ettiğimiz PTT Şubesinin ihtiyacın yoğun yaşandığı Terme caddesinde veya Ankara caddesinde değilde önümüzdeki yıllarda bile yoğunluk arz etmeyecek bölgeye planlanması durumu PTT Başmüdürlüğü tarafından cevaplandırılmış ve Terme ile Ankara caddesinde ekonomik yer bulunamaması bahane edilerek Ağız ve Diş Sağlıkğı Merkezi karşısında işletme açacaklarını, anlaşmanın sağlandığını ve kirasının ödenmeye devam ettiğini bildirmişlerdi.

Nüfus, Milli eğitim, Yurtlar, Okullar bölgesi, Pazar yeri, Kyk, Halk eğitim, İl Göç İdaresi, gibi bir çok resmi kurum ve yoğunluk güzergahının aksine vatandaşın yararlanamayacağı bölgeye tesis edilmesi bir çok soru işaretini gündeme getirmiş ve cevap aramıştık.

Ptt Baş müdürlüğünün verdiği cevap içerisinde Bahsi Geçen kurumların bahçesine mobil şube koyarak haftanın belirli gün ve saatlerinde faaliyet yürüttüğü bildirilmişti.

Yaklaşık bir senedir kullanılmadığı halde boş yere kira veren Ptt’nin bahsi geçen yeni Aşıkpaşa şubesinin önümüzdeki aylarda hizmete girmesi beklenirken, yoğunluk olup olmayacağı ve 1 şube açma yetkisini ihtiyaç alanına değilde iş bilmezliğin getirdiği hata ile ücra bir yere açılmasının yanlış olup olmadığı belli olacak.

 

Comments

comments

Bu haber 14795 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 16:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.