YENİ YILA DAİR SÖYLEYECEKLERİMİZ VAR

ESKİTTİK…. Koca bir seneyi daha hırpalayarak eskittik… Alttan girdik, üstten çıktık, siyasete boğulduk kimi zaman kimi zaman şehit ateşleriyle yerle bir olduk. 2018 yılı içerisinde kimi kalpler kırıldı, yeni umutlar yeşerdi, doğanlar ölenler bize “Yalan Dünyayı Bir Kere Daha Söyletti “ Öğrendik bir çok şeyi, birde bazı şeyleri  bilmediğimizi öğrendik, ders aldık, ibret aldık, yeni […]
Köşe Yazarları - 1 Ocak 2019 01:35 A A

ESKİTTİK….

Koca bir seneyi daha hırpalayarak eskittik…

Alttan girdik, üstten çıktık, siyasete boğulduk kimi zaman kimi zaman şehit ateşleriyle yerle bir olduk.

2018 yılı içerisinde kimi kalpler kırıldı, yeni umutlar yeşerdi, doğanlar ölenler bize “Yalan Dünyayı Bir Kere Daha Söyletti “

Öğrendik bir çok şeyi, birde bazı şeyleri  bilmediğimizi öğrendik, ders aldık, ibret aldık, yeni hedefler koyduk.

Dostu bildik, düşmanı belledik, hırslanmadan akıllı olmanın ne denli yiğitlik olduğunu sezdik.

Ahlakı seçmeye çalıştık bir çok ahlaksızın olduğu mecrada, ahlak’ın en kıymetli zinet olduğunu yine öğrendik.

Bazen söz bitti bir kare fotoğrafla anlatmaya çalıştık, eksi bilmem kaçta çöp toplayan babaları görünce babalığımızdan, evlatlığımızdan, onları hakir görenleri görünce insanlığımızdan utandık.

Biz sıcak yuvamızda yatarken, dağ başında donarak hakka yürüyenlerle yandık kavrulduk, Kırmızı çizgimiz olan Asker ve polis’in çizgilerini bir ton daha koyuya boyadık.

Sevdik, kamunun malını koruyanı, çalışanını kendi evladı gibi gözeteni, devletten çalmayanı görünce hem sevindik hem sevdik.

Sevmedik, bazılarını sevmiyorduk zaten içlerine girince tamamen nefret ettik, tacizi, tecavüzü mübah görenleri, hırsızlık yapanları, hak hukuk tanımadan kendini adam sananları, takım elbise giyince kendini bir halt belleyeleri sevemedik..

Akaröz Grup ve Kırşehir Aktüel Gazetesi olarak, hak uğruna, ekmeği uğruna çalışan didinenleri, Vatan, millet, bayrak için can verip can alanları, çok seviyoruz ve sevmeye devam edeceğiz, onlara hizmet etmenin haklı gururunu 2019 yılında yaşamaya devam etmek istiyoruz.

Bizler Gazetecilik mesleğinin en küçük ve naciz mensupları olarak, kıymetli üstadlarımıza, sevgili basın emekçilerine, gecesini gündüzüne katarak soğuk sıcak demeden gayret edenlere en derin muhabbetler sunarak, hizmet verdiğimiz her kesime her okurumuza bizi takip edip bizi okudujları için, bizi kıymetlendirdikleri i,çin sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Yeni yılın sevdiklerinize ve size doğrularla beraber iyilikleri taşımasını diliyoruz……….

Akaröz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman  Akaröz

Kırşehir Aktüel Gazetesi yazı işleri Müdürü Erdem Yeşer

 

Comments

comments

Bu haber 6021 kez okundu.
Köşe Yazarları - 01:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.