97.Yıl Buluşması Masal Park’ta

  Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. Yılı Dolayısıyla Bu Yıl 3’üncüsü Gerçekleştirilecek Olan Çocuk Şenliği, Pazar Günü Yapılacak… 23 Nisan 3. Çocuk Şenliği, pazar günü Masal Park’ta yapılacak. Kırşehir Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü düzenleyeceği Çocuk Şenliğin’de yüzlerce çocuk Aşıkpaşa Masal Park’ta eğlenecek. Çocuk Şenliği’nde Çocuk Korosu, palyaço etkinlikleri, yüz boyama etkinliği, balon, resim sergisi, […]
Akçakent - 28 Nisan 2017 16:40 A A

 

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. Yılı Dolayısıyla Bu Yıl 3’üncüsü Gerçekleştirilecek Olan Çocuk Şenliği, Pazar Günü Yapılacak…

23 Nisan 3. Çocuk Şenliği, pazar günü Masal Park’ta yapılacak. Kırşehir Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü düzenleyeceği Çocuk Şenliğin’de yüzlerce çocuk Aşıkpaşa Masal Park’ta eğlenecek.

Çocuk Şenliği’nde Çocuk Korosu, palyaço etkinlikleri, yüz boyama etkinliği, balon, resim sergisi, illüzyon gösterisi, tiyatro gösterisi, halk oyunları gösterisi, sürpriz hediyeler, parmak boyama, bayrak dağıtımı, çeşitli yarışmalar ve müzik eğlence programı yer alacak.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliğe tüm çocuklar davet edildi.

Etkinlik saat 13.00’te başlayacak. Şenlikte, minikler bütün gün çocuk olmanın tadını çıkaracak.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Büyük Önder Atatürk’ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın en güzel şekilde kutlama gayretinde olduklarını belirterek, “3. Çocuk Şenliğimizi 23 Nisan 2015 tarihinde faaliyete geçirdiğimiz ve çocuklarımıza hediye ettiğimiz Aşıkpaşa Masal Parkında düzenleyeceğiz. Belediye olarak biz de çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu artırmak ve kıvancımızı paylaşmak için bu sene Çocuk Şenliğimizin beşincisini düzenleyeceğiz. Büyük küçük herkes Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlasın, herkes biraz çocuk olsun, tüm çocuklar daha da mutlu olsun istiyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak yaptığımız tüm çalışmalarımızın temelinde çocuklarımız var” dedi.

23 Nisan 2017 Pazar günü yapılması planlanan 3. Çocuk Şenliği hava muhalefetinden dolayı iptal edilmişti.

Comments

comments

Bu haber 8987 kez okundu.
Akçakent - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.