Aile Yaşam Merkezin’den Karma Yıl sonu Sergisi

  Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konaklarındaki kursiyerlerin Dönem Boyunca Yaptığı Çalışmalar Sergilenecek. Karma yılsonu sergisi, yarın saat 14.00’te Aile Yaşam Merkezi’nde açılacak. Karma yılsonu sergisinde kursiyerlerin dönem boyunca yaptıkları ebru sanatından tezhibe, resimden yağlı boyaya kadar farklı çalışmalar sergilenecek. Aile Yaşam Merkezi ve mahalle konaklarının Kırşehir’de vatandaşların kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine […]
Akçakent - 23 Mayıs 2017 15:14 A A

 

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konaklarındaki kursiyerlerin Dönem Boyunca Yaptığı Çalışmalar Sergilenecek.

Karma yılsonu sergisi, yarın saat 14.00’te Aile Yaşam Merkezi’nde açılacak.

Karma yılsonu sergisinde kursiyerlerin dönem boyunca yaptıkları ebru sanatından tezhibe, resimden yağlı boyaya kadar farklı çalışmalar sergilenecek.

Aile Yaşam Merkezi ve mahalle konaklarının Kırşehir’de vatandaşların kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şeklide tasarlanarak hizmetlerini sunmaya devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Sergimizde; Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konaklarımızda resim, yağlı boya kursuna katılan kursiyerlerin ürünleri sergilenecek. Çeşitli alanlarda açtığı kurslarla Kırşehirlilerin hem boş vakitlerini değerlendirme hem de kendilerini geliştirme imkânı sunuyor. Bu sergimizle kursiyerlerimiz kurs dönemi boyunca yaptıkları ürünleri herkese sunma imkânı bulacak. Kurslarımıza özveri ile katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Aile Yaşam Merkezimiz, Konaklarımız ve Gençlik Merkezimiz, Kırşehir’de vatandaşlarımızın kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şeklide tasarlanarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından da Merkezlerimiz yoğun ilgi görüyor. Sosyal belediyecilik imkânlarını daha da genişleterek inşallah yeni Aile Yaşam Merkezlerini de açacağız. Böylelikle daha fazla kişiye hitap edeceğiz. Sergimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Aile Yaşam Merkezi sergisi 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında 3 gün açık kalacak.

Comments

comments

Bu haber 6007 kez okundu.
Akçakent - 15:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.