Başkan Bahçeci Öğrencilere Başarılar Diledi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı. 26-27 Nisan tarihleri arasında tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nın çocukların geleceği için önemli bir aşama olduğunu belirten Başkan Bahçeci, eğitim hayatına başladıkları andan itibaren aynı zamanda bir sınav maratonuna da giren çok değerli […]
Akçakent - 27 Nisan 2017 15:38 A A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı.

26-27 Nisan tarihleri arasında tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nın çocukların geleceği için önemli bir aşama olduğunu belirten Başkan Bahçeci, eğitim hayatına başladıkları andan itibaren aynı zamanda bir sınav maratonuna da giren çok değerli evlatlarımıza önem arz eden TEOG sınavında başarılı olmaları temennisinde bulundu.

Başkan Bahçeci, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sınavlarında başarılı olacaklarına inancım tam. Ama çocuklarımız ve değerli aileleri unutmasınlar ki, bu sınavlar çocuklar için bir hayat sınavı değil. Hayat, sadece bu sınavını kazanmaktan ibaret değil. Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri halinde bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtacaklarına inanıyorum. Sınava girecek olan öğrencilerimiz ile aileleri, bu sınav günü gelene kadar birçok maddi ve manevi fedakârlıklarda bulundular. Geleceğimizin teminatı olan değerli öğrencilerimize bu sınavda başarılar diliyorum. Ayrıca başarının tek göstergesi de sınav değildir. Öğrencilerimizin milli ve manevi değerlere sahip, ahlaklı ve donanımlı olarak vatanına milletine faydalı gençler olarak yetişmesi hepimizin arzusudur. Çocuklarımızın yetişmesinde büyük emeği geçen fedakar velilerimize ve değerli öğretmenlerimize de teşekkürlerimi sunuyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarılı bireyler olarak milletimize, ülkemize ve bölgemize hizmet etmelerini arzu ettiğimiz çocuklarımızın emeklerinin karşılığını almalarını temenni ediyor, eğitim hayatları için önemli bir aşama olan TEOG Sınavında tüm öğrencilerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Comments

comments

Bu haber 7536 kez okundu.
Akçakent - 15:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.