Başkan Bahçeci’den Miraç Kandili Mesajı

  Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Miraç Kandili Dolayısı ile Bir Mesaj Yayınladı. Tüm İslam âleminin ve Kırşehirlilerin Miraç Kandilini kutladığını ve hayırlara vesile olmasını söylediği mesajında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Milli ve manevi günlerin insanları birbirlerine yaklaştıran ve kaynaştıran, birlik ve beraberliğin pekiştirildiği önemli anlardır. Mukaddes geceler zincirinin halkalarından biri olan mübarek Miraç […]
Akçakent - 20 Nisan 2017 13:04 A A

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Miraç Kandili Dolayısı ile Bir Mesaj Yayınladı.

Tüm İslam âleminin ve Kırşehirlilerin Miraç Kandilini kutladığını ve hayırlara vesile olmasını söylediği mesajında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Milli ve manevi günlerin insanları birbirlerine yaklaştıran ve kaynaştıran, birlik ve beraberliğin pekiştirildiği önemli anlardır. Mukaddes geceler zincirinin halkalarından biri olan mübarek Miraç Kandili’ne yeniden kavuşmuş bulunuyoruz.

Miraç Kandili, lütuf ve ikramlarla dolu olan bir gecedir. Böyle geceler birlik ve beraberliği, dayanışma ve kardeşlik duygularımızı pekiştirmeye, kendimizi ve yaptıklarımızı bir daha gözden geçirip, tartmamıza vesile olan gecelerdir. Unutmamalıyız ki bazen bir tebessüm bile ibadettir ve insanlara vereceğiniz birçok hediyeden daha değerlidir.

Bu mübarek gecenin feyzi üzerinize rahmeti, bereketi, evinize nuru, ahretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun. Bu güzel duygularla tüm İslam âleminin ve Kırşehirlilerin Miraç Kandili’ni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Comments

comments

Bu haber 5947 kez okundu.
Akçakent - 13:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.