Çiftçiler Ankara’da Buluşacak

  Çiftçiler, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde Ankara’da Buluşacak. Kırşehirli çiftçiler, ülkemizin her noktasından, yani 81 ilinden gelecek on binlerce çiftçinin katılacağı etkinlikte taleplerini dile getirme imkanı bulacak. Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde, çiftçiler olarak Ankara’da bulaşacaklarını bildirerek, “ülkemizin her noktasından, 81 ilinden gelecek on binlerce […]
Akçakent - 12 Mayıs 2017 17:09 A A

 

Çiftçiler, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde Ankara’da Buluşacak.

Kırşehirli çiftçiler, ülkemizin her noktasından, yani 81 ilinden gelecek on binlerce çiftçinin katılacağı etkinlikte taleplerini dile getirme imkanı bulacak.

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde, çiftçiler olarak Ankara’da bulaşacaklarını bildirerek, “ülkemizin her noktasından, 81 ilinden gelecek on binlerce çiftçimizin katılımıyla, Pazar günü saat 12’de, Ankara’da Anadolu (Tandoğan) Meydanı’nda olacağız, çiftçimizin taleplerini dile getireceğiz” dedi.

Bayraktar, Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin Türkiye’nin en çok üyeli meslek örgütü olduğunu, üye sayının 5 milyona yaklaştığını, ülke çapında 766 ilçede Ziraat Odası bulunduğunu, bu odalara bağlı ilçelerle birlikte ülke sathında her noktada hizmet verdiklerini belirtti.

Bu yıl farklı bir 14 Mayıs etkinliği düzenleyeceklerini vurgulayan Bayraktar, “çiftçilerimizle, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde Ankara’da buluşuyoruz. Ülkemizin her noktasından, 81 ilinden gelecek on binlerce çiftçimizin katılımıyla, Pazar günü saat 12’de, Ankara’da Anadolu (Tandoğan) Meydanı’nda olacağız, çiftçimizin taleplerini dile getireceğiz. Bir bayram havasında 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü etkinliği gerçekleştireceğiz” dedi.

TZOB tarafından düzenlenen, geniş kampanyayla duyurulan, bütün çiftçilerin ve halkın davetli olduğu etkinlikte, Mustafa Ceceli ile Sevcan Orhan da birer konser verecek.

Comments

comments

Bu haber 5872 kez okundu.
Akçakent - 17:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.