DONARAK YAŞAMINI YİTİRDİ

Mucur ilçesi Pınarkaya ( Kabaca ) köyünde, bugün saat 15.00 sıralarında kaybolduğu fark edilen Nevzat Doğan( 63) donarak yaşamını yitirdi. Jandarma, Afat, UMKE, köy halkı tarafından yoğun araştırma çabaları sonrasında köy civarında şu kanalına düşmüş ve donmuş olarak bulundu. Mucur ilçesi Pınarkaya ( Kabaca ) köyünde, bugün saat 15.00 sıralarında kaybolduğu fark edilen Nevzat Doğan( […]
Üst Manşet Haberleri - 28 Aralık 2018 23:00 A A

Mucur ilçesi Pınarkaya ( Kabaca ) köyünde, bugün saat 15.00 sıralarında kaybolduğu fark edilen Nevzat Doğan( 63) donarak yaşamını yitirdi.

Jandarma, Afat, UMKE, köy halkı tarafından yoğun araştırma çabaları sonrasında köy civarında şu kanalına düşmüş ve donmuş olarak bulundu.

Mucur ilçesi Pınarkaya ( Kabaca ) köyünde, bugün saat 15.00 sıralarında kaybolduğu fark edilen Nevzat Doğan( 63) Jandarma, Afat, UMKE, köy halkı tarafından yoğun araştırma çabaları sonrasında köy civarında şu kanalına düşmüş ve donmuş olarak bulundu. 112 ekiplerinin ve UMKE ekiplerinin yoğun müdahalesi ile Mucur Devlet hastanesine getirilen ve uzun süre hayata döndürülmeye çalışılan Doğan, üzücü olay sonrası kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kırşehir Aktüel paylaştı: 28 Aralık 2018 Cuma

 

112 Acil ve UMKE ekiplerinin yoğun müdahalesi ile Mucur Devlet hastanesine getirilen ve uzun süre hayata döndürülmeye çalışılan Doğan, üzücü olay sonrası kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kara beton üzerinde soba başında ısınmaya çalışırken çektirdiği fotoğraf yürekleri burktu.

Kırşehir Aktüel olarak kendisine Allahtan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

Comments

comments

Bu haber 32898 kez okundu.
Üst Manşet Haberleri - 23:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.