Kırşehir’in Eskisi Kalmadı

Kırşehir’i Baştan Aşağı Yenileme Ve Değiştirmeye Yönelik Hayata Geçirilen Projelerden Bir Tanesi Olan Güzler Piknik Alanı Ve Evcil Hayvan Parkın’da Son Dokunuşlar Yapılıyor… Daha yaşanabilir, daha modern, marka bir kent için birçok projeyi hayata geçiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin heyecanla beklediği projesi Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı kısa zaman içerisinde hizmete girecek. […]
Akçakent - 20 Mayıs 2017 14:06 A A

Kırşehir’i Baştan Aşağı Yenileme Ve Değiştirmeye Yönelik Hayata Geçirilen Projelerden Bir Tanesi Olan Güzler Piknik Alanı Ve Evcil Hayvan Parkın’da Son Dokunuşlar Yapılıyor…

Daha yaşanabilir, daha modern, marka bir kent için birçok projeyi hayata geçiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin heyecanla beklediği projesi Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı kısa zaman içerisinde hizmete girecek.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, doğa güzelliğine müdahale etmeden yapılan Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Kırşehir Belediyesi Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nda sona yaklaşıyor.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yapımına devam eden Güzler Piknik Alanı ve Evcil hayvan parkında incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandırılacağını belirterek, şunları söyledi:

“Güzler Evcil Hayvanlar Parkı ve Piknik Alanı Projemizde sona yaklaştık. Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvanlar Parkı Projemiz hızlı ilerliyor, İnşallah herkesin çok seveceği bir mekân olacak. Kırşehir’in en eski alanlarındandı. Yıllarca bakımsız bir alandı. Bu alanı Belediye olarak devir aldıktan sonra Kırşehir’in gerçekten gurur duyacağı çok seveceği bir proje hazırlattık. Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde daha konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve belki de en önemlisi çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alıyor. Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle 650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da halkımız için bu projede hayata geçireceğiz.

“Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Bu hizmet yarışında biz kendimizle yarışarak daha iyisini, daha güzelini deneyimimiz ve mühendislik bilgimizle harmanlayarak yeni projeler ürettik. Çocuklarımızın hayvanlarla temas edebileceği, hem de insanlarımızın güzel vakit geçirebileceği piknik alanları ile beraber güzel bir işletmeyi Kırşehir’e kazandıracağız.

“Yaşadığımız kendi şehrimize hizmet edebilmek son derece önemli diye düşünüyorum, kutsal bir görev yapıyoruz. Kırşehir’in böyle bir yere ihtiyacı vardı.”

Comments

comments

Bu haber 10351 kez okundu.
Akçakent - 14:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.