Lösev Çocukları 23 Nisan İçin Hazır

  LÖSEV, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı vakıf merkezi ve tüm şubelerinde büyük coşku ile kutlamaya hazır. Lösemili ve kanser hastası çocukların katılımlarıyla düzenlenecek etkinlikler, lösemi savaşını kazanan ve tedavisi hala devam eden çocukların birbirlerine moral vermesi amacıyla eğlence ve sürprizlerle dopdolu planlandı. LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı, Atatürk’ün 1920’de çocuklarımıza armağan ettiği 23 […]
Akçakent - 22 Nisan 2017 11:46 A A

 

LÖSEV, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı vakıf merkezi ve tüm şubelerinde büyük coşku ile kutlamaya hazır. Lösemili ve kanser hastası çocukların katılımlarıyla düzenlenecek etkinlikler, lösemi savaşını kazanan ve tedavisi hala devam eden çocukların birbirlerine moral vermesi amacıyla eğlence ve sürprizlerle dopdolu planlandı.

LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı, Atatürk’ün 1920’de çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na hazır. LÖSEV Merkez, şubeler ve temsilciliklerinde gerçekleştirilecek etkinliklere LÖSEV’e kayıtlı çocuklar ve aileleri, LÖSEV Gönüllü ve Destekçileri katılacak.

Balolar, dış mekân etkinlikleri, hastane ve maske atma partilerinin hayata geçeceği kutlamalarda sihirbaz gösterilerinden, palyaçolara, dans gösterilerinden sürpriz hediyelere pek çok detay olacak. LÖSEV e kayıtlı çocuklara özel olarak hazırlanan etkinliklerin lösemi savaşını kazanan ve mücadelesi süren miniklerin morallerini yükselterek, yüzlerinde kocaman bir tebessüm bırakması amaçlanıyor.

Başta Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Kayseri illerinde düzenlenecek 23 Nisan kutlamalarında çocukların kanserle olan zorlu mücadelelerini bir gün de olsun unutmaları ve kendilerine özel bu bayramın ruhunu yaşamaları amaçlanıyor.

Hastanelerde yatarak tedavisi devam eden çocukları da bu günde unutmayan LÖSEV yetkilileri, tüm hastanelere ziyaretler yaparak, sürpriz hediyeler ile bayram coşkusunu, tedavisi süren minik yüreklere de taşıyacak.

LÖSEV 23 NİSAN PROGRAMLARI

ANKARA 23 NİSAN Pazar-Latanya Otel LÖSEV Çocukları 23 Nisan Balosu,

İSTANBUL 23 Nisan Pazar-Intercontinental İstanbul-LÖSEV Çocukları 23 Nisan Balosu ve Maske Atma Partisi,

İZMİR 22 Nisan Cumartesi-Menderes Atatürk Mesire Alanı 23 Nisan Piknik ve Uçurtma Şenliği,

BURSA 23 Nisan Pazar-Atatürk Stadyumu Meydanı LÖSEV 23 Nisan Şenliği,

KAYSERİ 22 Nisan Cumartesi-RadissonBlu Otel LÖSEV Çocukları 23 Nisan Balosu

ESKİŞEHİR22 Nisan 2017 Cumartesi-Senna Cıty Otel LÖSEV Çocukları 23 Nisan Balosu

23 Nisan Pazar-LÖSEV Çocuklarına Özel Tiyatro Gösterisi

ANTALYA23 Nisan Pazar-Forfun merkezinden 23 Nisan Kutlaması

Comments

comments

Bu haber 6791 kez okundu.
Akçakent - 11:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.