Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi Açılıyor

  Kırşehir Belediyesi’nin Kırşehir’i Güzelleştirmek Ve Kırşehir’i Daha Yaşanabilir Bir Şehir Yapabilmek İçin Başlattığı Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi, Bugün Saat 14.00’te Açılacak. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; çiçek ve fidan satışının yanı sıra Bahçe Peyzaj Projesi, yapım ve bakım hizmetleri verilecek merkezin açılışına tüm Kırşehirlileri davet etti. Daha yeşil, daha renkli bir Kırşehir […]
Akçakent - 26 Mayıs 2017 16:40 A A

 

Kırşehir Belediyesi’nin Kırşehir’i Güzelleştirmek Ve Kırşehir’i Daha Yaşanabilir Bir Şehir Yapabilmek İçin Başlattığı Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi, Bugün Saat 14.00’te Açılacak.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; çiçek ve fidan satışının yanı sıra Bahçe Peyzaj Projesi, yapım ve bakım hizmetleri verilecek merkezin açılışına tüm Kırşehirlileri davet etti.

Daha yeşil, daha renkli bir Kırşehir hedefi ile çıktıkları yolda on binlerce ağacı ve yüz binlerce çiçeği toprakla buluşturarak Kırşehir’in sokaklarını yeşillendirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Şimdi de evlerinizin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmeniz için Çiçek Satış Merkezi projemizi tamamladık hizmete açtık. Çiçek satış merkezimizde mevsimlik çiçek, ağaç, çalı ve bahçe ekipmanları satışa sunulacak. Bitki satışlarının yanı sıra bahçe süsleri gibi birçok farklı ihtiyacın da aynı merkezden temin edilebileceğini edebilecek. Çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışını yapacağımız merkezimiz Aşıkpaşa Spor Salonu’nun yan tarafında bulunan alana yapıldı tüm Kırşehirli hemşerilerimizi açılışa davet ediyorum. Açık ve kapalı satış alanlarının yer aldığı Çiçek Satış Merkezimizin de ayrıca isteyen site ve apartmanlara ücreti karşılığında çevre düzenleme hizmeti de verecek. Böylece vatandaşlarımız hem çiçekler konusunda bilgi sahibi olacak, farklı çiçekleri tanıma fırsatı bulacak hem de daha yeşil bir çevrede yaşamış olacak” dedi.

Comments

comments

Bu haber 11283 kez okundu.
Akçakent - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.