Şehitlik Anıtı Açılıyor

Kırşehir’de canlarını hiçe Sayarak Vatan Evlatlarının Unutulmadığının Bir Göstergesi Olarak Yapılan Şehitlik Anıtı, Kurtuluşu Meşalesinin Yandığı Bu Anlamlı Günde Törenle Açılacak. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’nın desteği ile Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği hizmet binası önünde yapımı gerçekleştirilen Şehitlik Anıtı açılıyor. Kırşehir eski Valilik arkasında bulunan Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma […]
Akçakent - 19 Mayıs 2017 14:03 A A

Kırşehir’de canlarını hiçe Sayarak Vatan Evlatlarının Unutulmadığının Bir Göstergesi Olarak Yapılan Şehitlik Anıtı, Kurtuluşu Meşalesinin Yandığı Bu Anlamlı Günde Törenle Açılacak.

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’nın desteği ile Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği hizmet binası önünde yapımı gerçekleştirilen Şehitlik Anıtı açılıyor.

Kırşehir eski Valilik arkasında bulunan Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği önüne 20 bin TL maliyetle yapılan Şehitlik Anıtı, bugün düzenlenecek törenle açılacak.

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’nın desteği ile Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yürütülen “Unutulmayan Vatan Evlatları Projesi” kapsamında Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasının girişine yapılan Şehitlik Anıtı’nda Türk Bayrağı ile birlikte kabartmalı asker motifleri yer alıyor.

Ahi Evran Mahallesi Şehit Bekir Korkmaz Caddesi Mutlu Apartmanı adresinde hizmet veren dernek binası önüne yapılan Şehitlik Anıtı, bugün saat 11.30’da yapılacak törenle açılacak.

Comments

comments

Bu haber 6859 kez okundu.
Akçakent - 14:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.