Türk Polis Teşkilatı 172. yılında

Türk Polis Teşkilatı 172. yılında Cuma günü şehit polislerimiz için mevlit okutulurken, bugün Anıt Meydanı’nda tören düzenlenecek… KIRŞEHİR’DE Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanacak. 7 Nisan’da başlayıp bugün sona erecek etkinliklerle kutlanacak olan Türk Polis Teşkilatı’nın 172. yıldönümü kutlamaları Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) ve Emniyet Müdürlüğü’nce ortaklaşa düzenlenecek. Türk Polis Teşkilatı’nın […]
Akçakent - 10 Nisan 2017 13:47 A A

Türk Polis Teşkilatı 172. yılında

Cuma günü şehit polislerimiz için mevlit okutulurken, bugün Anıt Meydanı’nda tören düzenlenecek…

KIRŞEHİR’DE Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

7 Nisan’da başlayıp bugün sona erecek etkinliklerle kutlanacak olan Türk Polis Teşkilatı’nın 172. yıldönümü kutlamaları Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) ve Emniyet Müdürlüğü’nce ortaklaşa düzenlenecek.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yıldönümü dolayısıyla Kırşehir’de gerçekleştirilecek etkinliklerde, 7 Nisan Cuma günü saat 12.00’de Cuma namazı öncesinde Ahmet Yesevi Camii’nde şehit polisler için mevlit okutuldu.

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. yılı dolayısıyla şehit polis ve askerler için mevlit okuttu.

Cuma namazının ardından şehit polis ve askerler için Mevlid-i Şerif okutularak, camiye gelen cemaate lokum ikram edildi.

Mevlite İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri, polis memurları, şehit ve gazi aileleri ile vatandaşlar katıldı.

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Kasım Varol ile Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’ün tüm Kırşehir halkının davetli olduğunu bildirdiği Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yıldönümü bugün saat 10.00’da yapılacak törenle kutlanacak.

Anıt Meydanı önünde gerçekleştirilecek törende Atatürk Anıtı’na Emniyet Müdürlüğü, POMEM ve Kırşehir Şehit Aileleri Derneği çelenkleri konulacak.

Törende Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ile Vali Necati Şentürk birer konuşma yapacaklar.

Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ile POMEM Müdürü Kasım Varol öncülüğünde Emniyet teşkilatı Vali Necati Şentürk’ü makamında ziyaret edecek.

Emniyet heyeti daha sonra Şehit Aileleri Derneği’ne de ziyarette bulunacak.

Comments

comments

Bu haber 7905 kez okundu.
Akçakent - 13:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.