Vali Eşi Şehit Yakınlarını Ağırladı

Kırşehir Valisi Necati Şentürk’ün Eşi Sevim Şentürk, Anneler Günü Dolayısıyla Şehitlerimizin Bayan Yakınlarını Ağırladı. Misafirleri Vali Konağında kabul eden Vali eşi Sevim Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Anneler Günü nedeniyle ağırladığı şehit yakınları ile birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Şehitlerimize rahmet, şehit yakınlarına da sabırlar dileyen Vali eşi Sevim Şentürk, “Sizler, bu toprakları vatan […]
Akçakent - 17 Mayıs 2017 16:59 A A

Kırşehir Valisi Necati Şentürk’ün Eşi Sevim Şentürk, Anneler Günü Dolayısıyla Şehitlerimizin Bayan Yakınlarını Ağırladı.

Misafirleri Vali Konağında kabul eden Vali eşi Sevim Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Anneler Günü nedeniyle ağırladığı şehit yakınları ile birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Şehitlerimize rahmet, şehit yakınlarına da sabırlar dileyen Vali eşi Sevim Şentürk, “Sizler, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizin anneleri, eşleri veya kardeşlerisiniz. Bizlere şehitlerimizin emaneti olan sizler, bizim için çok değerlisiniz. Acıların en büyüğü evlat acısıdır. Siz değerli anneler, evlatlarınızı türlü zorluklarla, büyük fedakârlıklarla büyütüp yarınlara hazırlıyorsunuz. Sizlere minnettarız. Acılarınız çok büyük. Acılarımız içimizde dinmiyor, evlatlarımıza olan özlem hiç azalmıyor. Sizlerle sık sık bir arada olarak acılarınızı paylaşmak istiyoruz. Devletimiz de, bizler de her zaman sizlerin yanındayız. Yalnız değilsiniz. Devletimiz sizlere gereken desteği yapmaktadır. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Şehit yakınları da kendilerine verdikleri desteklerden ve sürekli yanlarında olmalarından dolayı Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk’e teşekkür ettiler.

Ziyaret, Vali eşi Sevim Şentürk’ün misafirlerle tek tek ilgilenip onlarla sohbet etmesi ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 12833 kez okundu.
Akçakent - 16:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.