Varan 5 Buçuk 2

Sayın ilgili;   Gelin bu haksız, yersiz ve kanunsuz inattan vazgeçin. 2547 S. Kanunun 13/b-4 maddesini kapsayan görevlendirmeler, teknisyen, memur, bilgisayar işletmeni vb. görevler için talep bildirilmesi halinde, rektörlük tarafından denk bir mühendis ve memur görevlendirir. Atama vekâleten veya asaleten yapılır, yüksekokul sekreteri, fakülte sekreteri, daire başkanı, müdürlük gibi görevlere görevlendirme yapılamaz ve vekâleten de […]
Üst Manşet Haberleri - 25 Mayıs 2017 18:11 A A

Sayın ilgili;

 

Gelin bu haksız, yersiz ve kanunsuz inattan vazgeçin.

2547 S. Kanunun 13/b-4 maddesini kapsayan görevlendirmeler, teknisyen, memur, bilgisayar işletmeni vb. görevler için talep bildirilmesi halinde, rektörlük tarafından denk bir mühendis ve memur görevlendirir.

Atama vekâleten veya asaleten yapılır, yüksekokul sekreteri, fakülte sekreteri, daire başkanı, müdürlük gibi görevlere görevlendirme yapılamaz ve vekâleten de yapılsa atama asaleten atanan kişinin şartlarındaki denklik istenmektedir.

Olay bu cihette ve minval de iken siz hangi gücün verdiği yetkiye dayanarak kanun maddelerini kendi yorumlarınıza alet ediyorsunuz.

İyi olmak yetmez sayın ilgili, adil de olmak lazım. Başınızı yastığa koyduğunuzda çevrenizdekilerin sen çok yaşa nidalarını değil, çok karizmatiksiniz dalkavukluklarını değil, vicdanınızın sesini dinleyin.

Sizi tanımayız, isminizin, renginizin, fikrinizin hiç önemi yok. Ortada haksızlık varsa biz dilimiz döndüğünce her gördüğümüzü söylemeye devam edeceğiz. Mevzu sadece o koltuk değil, nerde eksiklik ve yanlışlık varsa bunu dillendireceğiz, bizi okuyan 300 kişide olsa 3 kişide olsa avazımızın çıktığı kadar söyleyeceğiz.

Sizin şahsınızın değil biz liyakatin ve adaleti peşindeyiz. Adamcıldık, kayırma, torpil, rüşvet, şantaj, haksızlık, hukuksuzluk, ne tür pis koku varsa karşısında olacağız…

Sizin de akıl ve ahlak ile haksızlık karşısında saf tutacağınız günlerde buluşmanızı temenni ederek şimdiden

Teşekkür ediyoruz.

 

 

Comments

comments

Bu haber 6113 kez okundu.
Üst Manşet Haberleri - 18:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.