Yatırımcılar Uyarıldı

  Kırşehir’de Kırsal Kalkınma Yatırımcılarına Hibe Sözleşmesi İmzalanması Konusunda Hatırlatmada Bulunuldu. Kırşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi programı kapsamındaki 11. Etap proje başvurularında hibe sözleşmesi imzalanacağını bildirdi. Tarım İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, hibe sözleşmesi öncesinde yatırımcının yapmak istediği değişikliklerle ilgili bilgiler verilerek, “Yatırımcı, bütçe tabloları, Yatırım işletme planı ve yatırım […]
Akçakent - 10 Mayıs 2017 14:42 A A

 

Kırşehir’de Kırsal Kalkınma Yatırımcılarına Hibe Sözleşmesi İmzalanması Konusunda Hatırlatmada Bulunuldu.

Kırşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi programı kapsamındaki 11. Etap proje başvurularında hibe sözleşmesi imzalanacağını bildirdi.

Tarım İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, hibe sözleşmesi öncesinde yatırımcının yapmak istediği değişikliklerle ilgili bilgiler verilerek, “Yatırımcı, bütçe tabloları, Yatırım işletme planı ve yatırım başvuru formunda kendi şifresi ile girip değişiklik yapar. Yaptığı değişiklikler ile ilgili çıktı alıp hibe sözleşmesi imzalamaya gelmelidir. Sözleşmede değişiklik yapılması İl Müdürlüğünce uygun görülmüş ise sözleşme işlemlerine girilerek bütçede değişiklik varsa işlenir ve sözleşme kaydedilir. Bu işlem İl Müdürlüğünün değişiklikleri onayladığı anlamına gelir. Yapılan değişikliklerle ilgili eklenecek belge var ise (yeni getirdiği metraj, keşif özeti gibi), sorgu alanından sözleşme yapıldı kısmına gelinerek işlem yapılacak yatırımcı seçilir. Sözleşme işlemlerine gelinir, dosya ekle kısmından eklenecek dosyalar il müdürlüğünce sisteme yüklenir. Yani başvuru formu ve işletme planındaki değişikleri yatırımcı kendi ekranından yapacak, eklenecek belgeleri ise sözleşme sonrasında İl Müdürlüğünce eklenecektir” denildi.

Comments

comments

Bu haber 7174 kez okundu.
Akçakent - 14:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.