Kayaoğlu Genel Merkez’de

Kırşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen adaylar içerisinde en çok merak edilen isimlerden bir tanesi olan Asaf Kayaoğlu İyi Parti Genel Başkanı ve Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’la gö
Genel - 24 Ekim 2018 21:00 A A

2018 Genel Seçimlerinde İyi Parti Kırşehir Milletvekili adayı olan Asaf Kayaoğlu İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Teşkilat işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile İyi Parti Genel Merkezinde görüştü.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Kırşehir ve Türkiye gündemi üzerine istişarelerde bulunan Asaf Kayaoğlu  “Daha önceden planlanmış olduğumuz Sayın Genel Başkanımız ve Teşkilat Başkanımız ile genel merkezimize giderek istişarelerde bulunduk. Türkiye gündemi üzerine düşüncelerimizi paylaştık. Ardından Yaklaşan yerel seçimler öncesi detaylı bir görüşme şansımız oldu. Kendisinin Kırşehir’e özel ilgisi ve sevgisi var. O yüzden Kırşehir’e çok önem veriyor. Yerel seçimde Kırşehir den başarı beklediğini birkaç kez ifade etti. Bizde Kırşehir’e hizmet için verilecek her göreve hazır olduğumuzu belirttik. Kırşehir’e hizmet bizim vazgeçilmezimiz. Nerede nasıl olursa olsun her zaman önceliğimizin Kırşehir olacağını genel başkanımıza ilettik. ” Dedi.

Daha Sonra Asaf Kayaoğlu İyi Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkanı Yardımcısı Koray Aydın ile de görüştü. Koray Aydın “ Yerelde kesinlikle başarılı olmamız gerekiyor. Bu başarıyı sizler gibi partimizde mücadele veren arakadaşlarla başaracağız. Sadece Kırşehir de değil Tüm Türkiyede il, ilçe ve beldelerde başarıyı böyle yakalayacağız” dedi.
Asaf Kayaoğlu ise “Genel Merkezimizde yararlı görüşmeler gerçekleştirdik. Genel Merkezimizde Kırşehir’in özel bir yeri var. Şirin Kırşehir’imize hizmet etmek için Allah’tan bize fırsat vermesini arzu ediyoruz. Çünkü Kırşehir’in iyi yönetilmeye ihtiyacı var. Daha öncede söyledik. Kırşehir iyi yönetilmiyor. İyi yönetecek kadrolar Kırşehir de mevcut. Bir araya gelip bunları değerlendiriyor olacağız. El ele verip güçlerimizi birleştirerek Kırşehir’e hizmet etmek paydasında buluşup Kırşehir’in hakkettiği hizmetleri alması için biz her zaman sahada olacağız.” Dedi.

Comments

comments

Bu haber 15602 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 21:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.