TÜRK EĞİTİM-SEN BUĞRA İLE BULUŞTU

TÜRK EİĞİM-SEN ŞUBE BAŞKANI BİLAL TÜRK, Buğra’nın kaybolmaya yüz tutmuş sıcak yüzlü ve masum sevgiyi ibretlik olarak sunduğunu ve meydana çıkarttığı saygıyı değeli olarak gördüklerini ifade eden Bilal Türk, Türk eğitim Sen olarak Altınla ödüllendirerek, Atatürk sevgisini karşılıksız kalmayacağının altını çizdi.
Genel - 15 Ekim 2018 00:07 A A

Kırşehir Valilik binası önünde, Açık Kapı masasında annesinin yaptırdığı işlemi beklerken Atatürk heykeline sevgi gösterileri gösteren 7 yaşındaki Buğra Çelebi, Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şube Başkanlığı tarafından ödüllendirildi.

 

Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şube Başkanlığında gerçekleşen buluşmada Şube Başkanı Bilal Türk, Buğra Çelebi ve Annesi Aysel hanım ile yapılan görüşmede “TÜRKİYEYİ ATATÜRK GİBİ SEVEBİLMEK GEREK, KOCA YÜREKLİ BUĞRA MIZI BU SEVGİ DOLU DAVRANIŞINDAN DOLAYI KUTLUYORUM” dedi.

Buğra’nın kaybolmaya yüz tutmuş sıcak yüzlü ve masum sevgiyi ibretlik olarak sunduğunu ve meydana çıkarttığı saygıyı değerli olarak gördüklerini ifade eden Bilal Türk, Türk eğitim Sen olarak Altınla ödüllendirerek, Atatürk sevgisini karşılıksız kalmayacağının altını çizdi.

Comments

comments

Bu haber 11478 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 00:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.