ASP’DEN HATİCE’YE DESTEK

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Pitbull saldırısında yaralanan ilkokul 2. Sınıf öğrencisi Hatice için psikolojik destek vermeye başladı. Pitbull saldırısında yaralanan  Hatice Aydoğan  ve Kahraman anne Sinem Aydoğan’ı ziyaret eden İl müdürü Ramazan Baykara ve Kurum psikoloğu Gözde Kocaman aileye mesleki destek verileceğini açıkladı . Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal medya […]
Genel - 14 Kasım 2018 00:16 A A

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Pitbull saldırısında yaralanan ilkokul 2. Sınıf öğrencisi Hatice için psikolojik destek vermeye başladı.

Pitbull saldırısında yaralanan  Hatice Aydoğan  ve Kahraman anne Sinem Aydoğan’ı ziyaret eden İl müdürü Ramazan Baykara ve Kurum psikoloğu Gözde Kocaman aileye mesleki destek verileceğini açıkladı .

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal medya hesabından Yapılan Açıklama şu Şekilde;

Pitbull saldırısında yaralanan ilkokul 2. Sınıf öğrencisi Hatice ve çocuğunu kurtarmak pahasına elinden yaralanan anne Sinem Aydoğan’ı evinde ziyaret ederek Bakanlığımız ve şahsımız adına geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.

Okuluna yeniden gitmeye başlayan küçük Hatice’nin yaşadığı travmayı sorunsuz ve hızlı bir biçimde atlatması için il Müdürlüğümüz psikoloğu Gözde Kocaman mesleki çalışmalarına başladı.

Comments

comments

Bu haber 11792 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 00:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.