ÇİÇEKDAĞI’NDA MUHTARLAR ZİRVESİ

Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller, köy ve mahalle muhtarıyla istişare toplantısı yaptı. Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı İsmail Deniz, Köseli Belediye Başkanı Bekir Yılmaz, daire amirleri ve köy ve mahalle muhtarı katıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Akeller, ilçenin ve köylerin huzuru için ellerinden gelen tüm çalışmaların yapıldığını belirtti. Çalışmalarında aralıksız sürdüğünü belirten Akeller, şunları […]
Genel - 4 Ekim 2018 17:28 A A

Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller, köy ve mahalle muhtarıyla istişare toplantısı yaptı.

Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı İsmail Deniz, Köseli Belediye Başkanı Bekir Yılmaz, daire amirleri ve köy ve mahalle muhtarı katıldı.

Toplantıda konuşan Kaymakam Akeller, ilçenin ve köylerin huzuru için ellerinden gelen tüm çalışmaların yapıldığını belirtti.

Çalışmalarında aralıksız sürdüğünü belirten Akeller, şunları kaydetti:

“Muhtarlarımızın sorunlarını dinlemek, daire amirlerimiz bu sorunları not alarak çözümüne ilişkin adımlar atması için toplanmış bulunmaktayız. Çiçekdağı ilçemizin sorunlarını hep birlikte çözmeye çalışacağız. Bu yüzden toplumun tüm katmanlarıyla sürekli olarak bu toplantıları yapacağız. Muhtarlar idaremizin temel taşları ve demokrasinin kılcal damarlarıdır. Onların sorunlarına çare bulmak bizim görevimizdir.”

Comments

comments

Bu haber 12245 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 17:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.