Kırşehirli Şehit Aileleri Niğde’deki Şehit Ailelerini ziyaret etti

Kırşehirli Şehit Aileleri Niğde’deki Şehit Ailelerini ziyaret etti. Kırşehirli Şehit aileleri Niğde girişte karşılayan Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Demir ve Niğdeli şehit aileleri dernek üyeleri Niğde Şehitliğini ziyaret ederek mezarlara karanfil bıraktı. 15 Temmuz Kahramanı Ömer Halisdemir’in kabrini de ziyaret eden şehit aileleri daha sonra Niğde’nin tarihi turistlik yerlerini gezdi. […]
Genel - 7 Ekim 2018 15:23 A A

Kırşehirli Şehit Aileleri Niğde’deki Şehit Ailelerini ziyaret etti.

Kırşehirli Şehit aileleri Niğde girişte karşılayan Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Demir ve Niğdeli şehit aileleri dernek üyeleri Niğde Şehitliğini ziyaret ederek mezarlara karanfil bıraktı.

15 Temmuz Kahramanı Ömer Halisdemir’in kabrini de ziyaret eden şehit aileleri daha sonra Niğde’nin tarihi turistlik yerlerini gezdi.

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Mutlu Kılıçaslan ;

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak dün Batman’da gerçekleştirilen menfur saldırıda şehitlik mertebesine ulaşan kahraman yiğitlerimizden helallik diler  ailelerine başsağlığı dileriz. Milletçe başımız sağ olsun diyor, harici ve dahili bedbahtların Birlik ve beraberliğimizi bozmasına asla müsaade etmeyeceğimizi beyan ediyoruz.

Kırşehir’de Şehit ailelerinin 15 Temmuz kahramanı Ömer Halis Demir’in kabrini ziyaret etmek ve şehidimizin ailesi ile şehit ailelerimizi tanıştırmak adına  Niğde’ye ziyaret düzenledik,

Türkiye genelinde bulunan şehit aileleri ile diyalog kurmak ve ailelerimizi kaynaştırmak adına yaptığımız Niğde ili gezisinde bizleri yalnız bırakmayarak refakat eden Niğde Şehit Aileler Derneği Başkanı Sayın Ömer DEMİR’ e, Niğde Şehit Ailelerimize, Niğde ilinde bizleri en iyi şekilde ağırlayan Niğde Belediye Başkanı Sayın Rıfat ÖZKAN’ a, polis eksportlarıyla ve sıcak ilgileriyle şehit ailelerimize gönlünde taht kuran Niğde Emniyet Müdürümüze ve polislerimize, Şehit ailelerimizin sevgisini kazanarak emeklerini esirgemeyen vefakar Kırşehir Aktüel Gazetesi Muhabiri Erdem Yeşer kardesimize, Bizleri Niğde Şehit aileleriyle buluşmamıza katkı sağlayan Valimiz Sayın İbrahim AKIN’ a derneğimiz ve ailelerimiz adına sonsuz teşekkürler ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

 

Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Demir, Türk milletinin birlik ve beraberliği adına canlarını feda eden şehitlerin ailelerini Niğde’ deki şehit aileleri ile buluşturduklarını söyledi.

Demir, “Bu cennet Vatanımıza evlatlarını, eşlerini, babalarını, kardeşlerini şehit veren değerli ailelerimizin birlik ve beraberliği için kaynaşmaları birbirine omuz dayanmaları dertlerini paylaşımları adına inşallah bu gibi faaliyetlerimizi devam ettirmeye gayret göstereceğiz. Vatanına sahip çıkarsan huzur içerisinde yaşarsın birler huzurlu ve gururluyuz. Niğde İli Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak 80 ilimizin şehit ailelerini ilimizde misafir etmekten ağırlamaktan onur duyarız” dedi.

Comments

comments

Bu haber 7656 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 15:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.