YÜCESAN: “İRADESİNİ ORTAYA KOYAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kırşehir Sağlık Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan, hafta sonu gerçekleştirilen delege seçimleriyle ilgili “sandığa gelerek iradesini ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.   Yücesan, hafta sonu Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştiren delege seçiminde  3 adet sandık konduğunu belirtti. OY VEREN VERMEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırşehir […]
Genel - 8 Ekim 2018 00:02 A A

Kırşehir Sağlık Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan, hafta sonu gerçekleştirilen delege seçimleriyle ilgili “sandığa gelerek iradesini ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yücesan, hafta sonu Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştiren delege seçiminde  3 adet sandık konduğunu belirtti.

OY VEREN VERMEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ve Hastanede bulunan üyelerin delege seçimi gerçekleştirdiğinin altını çizen Şube Başkanı Yasin Yücesan, “İki gün süren seçimler sonucunda sandığa gelen ve iradesini kullanan üyelerimizin verdiği oyla 63 delegemiz seçildi. Birlik ve beraberlik içinde gerçekleşen seçimlerde oy vermeye gelen bütün üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

SEÇİMDE GÖREV  ALAN TÜM ARKADAŞLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM

Yapılan seçimler sonucu sağlık camiasının kendisine tam destek verdiğini kaydeden Yücesan, “Öncelikle seçimin yapılmasında görev alan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Çünkü 2 gün boyunca evlerini çocuklarını bırakarak bu seçimin biran önce bitirilmesi ve delegelerin belli olması için canla başla çalıştılar. Tek tek çentik koyup bu kutlu yolda delegeleri belirlediler. Hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum

KASIM AYINDAKİ BAŞKANLIK SEÇİMİNDE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DE YAPACAĞIZ

Kırşehir sağlık camiasında 20 yıl hizmet ettiğini ve bu şehre de hizmete de devam edeceğini ifade eden Yücesan, şunları kaydetti:

“Birlik ve beraberlik içinde delege seçimini yaptık. Delege seçimin ardından Kasım ayının içinde başkanlık seçimi yapacağız. Üyelerimiz verdiği oylarla bizleri hizmete devam ettirdi. Sendikamıza üye olan herkesin başkanı olduk olmaya da devam edeceğiz. Sağlık çalışanları için elimizde gelen herşeyi yapacağız. Mart ayında seçilerek geldiğimiz göreve Allah’ın izniyle devam ediyoruz. Bizim listemize oy veren yada vermeyen herkesin başkanıyım. Hiç kimseye küskünlüğüm, kırgınlığım yoktur. Biz bir aileyiz. Sağlıksen’in hizmet çıtasını daha yükseklere çıkaracağız.”

Comments

comments

Bu haber 9531 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 00:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • Netice Hanım 8 Ekim 2018 00:26

  Bu tür seçimlerde neticeye bakmak lazım, gelen demokrasi için bütün adaylara teşekkür ediyoruz bizde

 • sezai 8 Ekim 2018 06:36

  63 demeyeydin iyiydi başkanım. üst kurul delegelerinin oyunu sahiplendiğin kadar kendilerinede sahip olmanı bekliyuoruz.saygılar..

 • Sağlıkçı Olmak Şereftir 8 Ekim 2018 06:39

  Ben bu sendikanın üyesi değilim ama bu kadar yoğun geçen seçim dönemi görmedim sağlıkta imrendim yapılan seçime.. aslında bir sendika mensubiyetine bakmadan bütün sağlık çalışanlarıyla ilgilenirseniz mutlu oluruz.

 • semih ç. 8 Ekim 2018 23:50

  haftalardır kafamıozın etini yediniz bi bitseniz artık valla yıldık.

 • teşekkür 8 Ekim 2018 23:50

  teşekkür ediyoruz başkanım iyiki varsın